Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok diplomás embert ismertek,...

Sok diplomás embert ismertek, aki gyárban dolgozik a szalag mellett, betanított munkásként?

Figyelt kérdés
Milyen szakot végeztek?
2016. nov. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
100%

nekem az a célom, hogy elérjek vmit. Ami most még nincs. És azért dolgozzak anynit fejlesszem magam hogy azt el tudjam érni (pl. birjak venni egy saját lakást, legyen egyszer egy jó BMW-m) ilyenek.

Egyébként mégis mit vársz? Attól hogy van diplomád de a gondolkodásod nem annak a szintnek megfelelő nem alkalmaznak sehol. Mégis miért tennék amig igy gondolkozol?

Az irodai munka egyátalan nem olyan egyszeru ahogy kivulrol latszik sokszor. Nem mondom, hogy a gyartosoron könnyebb az élet. De aki irodán van streszt a nyomást soha nem értik meg és nem értékelik kellőképen aki a gyártó soron van.

2016. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
100%

egyébként ennek a kérdésnek mi a célja? mégis mit vársz ettől? mitől lesz ettől jobb neked?


Ha annyira zavar téged hogy keveset keresel gyártó soron akkor menj ki külföldre.

2016. nov. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 A kérdező kommentje:

és ha meg lesz a házad és BMW-d, akkor hátradőlve azt fogod mondani, hogy megérte minden percet rá áldoznod és most már elégedett vagy?


amúgy sosem értettem azt, akiknek anyagi javakban rejlik élete célja. inkább te változtass kicsit a gondolkodásodon ès fedezd fel az élet igazi értékeit!

2016. nov. 27. 21:43
 44/48 anonim ***** válasza:
100%
Srácok, srácok. Én voltam a nyolcas. Most látom, hogy még írtatok tegnap. Azzal nincs gond, ha akar valami lenni az ember, és ha ezt fizikai meló útján éri el az sem baj. De persze havi nyolvanezres fizuért max egy átlagos polgár leszel. Ott van a másik, az irodai álltalános meló. amit mindenki emleget a világban. elmondanám nektek, hogy hosszú idő után fizikai melók után most voltam ilyenben, de ott sem kímélik az embert. Egyből tudj mindent mint a régiek, meg se állj, adják a kezed alá az újabb gépelni, másolni vagy fényelni valót..... jah, és reggeltől nem négyig tart, hanem tovább mert a csapatszellem úgy kívánja, hogy pl ha a másik el van havazva, segíts neki. Van ilyen is, olyan is, de csak élvezni az életet mint cél, ez kevés. Persze, élvezd, nem kell búsnak lenni, de ne örök fiatalként, mert az ötven akkor is ötven lesz....
2016. nov. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
Nah mar ott tartun hogy te oktatsz ki engem. :) te kerdeztel en valaszoltam. Nekem ezek hianyoznak az elethol... a tobbbi hellyel kozel van. Neked mi hianyzik? Es kit teszel erte?
2017. jan. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
:D az utolsó hozzászólás 11 hó 28.án volt te most kinek írtad ezt? bírom az ilyen gyakori kérdéses hozzászólókat. némi aktivitást sűrűbben kéne nem? :D másfél hónap után reagálsz valakinek a válaszára? :D utolsó most csak viccelsz ugye? :D
2017. jan. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
mert te most mikor reagáltál?
2017. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
100%

Szabolcsban lakom egy kis városban,ami benne szokott lenni a tv ben az unios forrasok eltunese vegett.Azt tudom mondani, hogy innen menni kell, annyira minden a rokonoknak van fentartva,hogy szegyen az egesz.Ez a duma meg,hogy benned van a hiba stb stb. szerintrm nem igaz. Bukott emberek dolgoznak a hivatalokban csakmert rokon és jön ez a szöveg hogy a diplomás az életképtelen, persze, ahol nem a legjobbakat veszik fel, hanem az isimket. Ha tudod a nyelvet,akkor azt tanácsolom menj el külföldre pl idősgondozónak, sok helyre suli sem kell, csak a nyelvismerete.EU ban sok az idősek arànya ez egy felemelkedőben lévő munkalehetőség, szemben a szolgàltató szektorral,ahonnan nagy elbocsàjtàsok vàrhatóak. És külföldön sok az előléptetés is itt valószinűleg a főnők baratnőjét, rokonàt, léptetnék elő.

Ha annyira itt akarsz dolgozni, akkor jelentkezhetsz biztosítóhoz ügynöknek kiválló lehetőség a kapcsolat építésre. Egyébként itt hiába melóznál a fizud kb 30% àt kapnád meg nyugdíjas éveidben,mellette jó, ha van nyugdíj előtakarékossàgod,csak kérdés ezt miből fizetnéd.Azt meg ne hagyd,hogy család nélkűlj élj,mert a sok vén embet eladta a jövőnket 10000ft ajandékért, illetve a korrupt rokonokat felvevő emberkék majd beszívjàk, nem lesz, aki fizesse a nyugdíjukat, de meg is érdemlik. Gyàrba ne menj, nem a munka a baj, hanem a környezet, sok a buta agresszív ember,hidd el 19 évesen én is voltam csak mezőgazdasàgban az emberek ott nagyon nem emberien vislkedtek. Utálom,hogy ide születtem rokonorszàgba, de a leendő gyermekem nem itt fog megszületi, egy embertelen tàrsadalomban. Sok a gonosz ember is lásd az egyik hozzászólót, nem segíteni akar hanem rosszindulatúan lekezeli az embert. Remélem sikerül elérned, amit elterveztél.

Én közgàz angol német.

2018. nov. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!