Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Sok diplomás embert ismertek,...

Sok diplomás embert ismertek, aki gyárban dolgozik a szalag mellett, betanított munkásként?

Figyelt kérdés
Milyen szakot végeztek?
2016. nov. 27. 12:23
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
84%
Hogy miért nagy dolog? Ne viccelj már. Hát mondjuk mert nem kell magadat a pároddal ha lesz vagy ha egyedül akarnál mondjuk húsz harminc évre lekötnöd havi harmincezrével hitelre hogy saját házad legyen. :D Szerinted mire gondolhattam? :P
2016. nov. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 A kérdező kommentje:
Nem tudom, de itt felénk ez elég természetes dolog. Aki nem árva vagy hajléktalan, annak a szülei rendelkeznek lakással, amit a gyerek örökölni fog.
2016. nov. 27. 13:46
 23/48 anonim ***** válasza:
100%
Na jó, de ha mondjuk többen lennétek tesók akkor hidd el elosztódik mondjuk háromfele abból már pont nem veszel lakást ha egy átalgos lakást adtok el. Meg te 1-1-et írtál, tehát kettő van nektek, akkor még jobb poziba vagy. De pl egy fiatal pár nem elég, hogy vesz fel hitelt, még be is kell rendezni, akkor tutira van rejtett hiba, azt ki kell javítani a lakáson, és ha nem keresel csak mondjuk max 110 ezret abból jópár hónap után tudsz spórolgatni ilyenekre. De ha megvan az alap, tehát se venni nem kell, sem berendezned, csak amit keresel a megélhetésre költöd meg spórolsz Másra. Ennyi a különbség, ami nem csekély. Gondold át amit írtam.
2016. nov. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 A kérdező kommentje:
Értem én. Amúgy nekem is van testvérem, de nem tervezi majd eladni a házakat és én sem. Az egyik amúgy városi lakás, a másik pedig falusi kertes ház, szó szerint, jó nagy földterülettel.
2016. nov. 27. 13:52
 25/48 anonim ***** válasza:
100%
Jólvan, és akkor együtt fogtok lakni az egyikben vagy mi? :P Most félre ne érts. De nem biztos, hogy a nő akit majd megszeretsz a te szülői házadban akar majd élni. Mert mondjuk ő sajátot akar.
2016. nov. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
57%

"18as. azért ismerve a mai illetve az elmúlt viszonyokat, nem dúrva picit ez amit írtál? Mintha a nyelvtanulás tényleg csak a szorgalmon és nem a ráfordított összeg és tehetségen is múlna. nem? vagy kapcsolatok.... sok barát és ismerős elzákózik, senki nem szereti más miatt tartani a hátát."


Egyáltalán nem durva. Ez a való világ. A nyelvtanulás hiányosságát rákenni a pénzre badarság. Angol, német nyelv teljesen önállóan megtanulható interneten elérhető, ingyenes anyagokból+ott az iskolai nyelv, ami ugyan nem a legjobb, de egy alapot ad a további önképzésre. A kapcsolat építést nem úgy kell érteni hogy rámászol mindenkire, ha kell valami, hanem iskolai évek alatt jó kapcsolatban maradsz csoporttársakkal, szakmai ismerősökkel, így egy jobb munka előbb megtalálhat téged, mintha nem vagy a körforgásban benne. Aki csak van mint a befőtt, és a kötelező gyakorlatokon kívül nem kutatja a lehetőségeket, már egyetemi évek alatt nem keresi azt hogy mit hogyan merre, annak nehéz évek jönnek a végzés után.

2016. nov. 27. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
81%
Jólvan 26-os. :D Megértettem, igazad van végül is. Csak nem egyformák az emberek, amikor ott vannak az egyetemi években vagy fősulis alatt, nem mindenki látja meg a lehetőségeket, meg azért nem mindenkinek jön be a jó ismertség, nem mindenki kerül akár egy höt-ös vagy más valaki körébe. Sokat ér ez amúgy ám... én tudom jól... láttam csodákat.
2016. nov. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 A kérdező kommentje:

#25:

Ja szerintem együtt fogunk élni tesómmal az egyikben a későbbiekben is. Most is ez a helyzet. Pedig ő már 30, én 22. Ő pont gyárban melózik, nincs semmilyen végzettsége és annyit keres, hogy albérletbe se tudna elmenni. Nő pedig nem lesz egyikünknek sem sztem.


#26:

Nyelveket tudok (angol, orosz), mint mondtam volt gyakorlatom is, sajnos ebben a szakmában eleve nincs sok lehetőség, nem olyan, hogy simán találok 10 helyet is ahol gyakornokoskodni lehet helyben. AZ ország másik felébe pedig nem tudtam eljárni, miközben kötelező óráim voltak az egyetemen.

2016. nov. 27. 14:08
 29/48 anonim ***** válasza:
100%
Egyet sem ismerek. Olyanokat ismerek, akik kimentek külföldre hentesnek, vagy bébiszitternek.
2016. nov. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
92%
Hátsz azért így előre eldönteni, hogy nem lesz nőtök... :D picit furi. De előbb utóbb mindenkinek a saját lábára kell állni senki kapcsolatára nem tesz majd jót ha a lakásban ott lakik a férj tesója. Furi, hogy ezt így eldöntötted már, de csak azért mert a tesód úgy alakította az életét, ezért te ne félj majd váltotztatni. Ez az ő élete, de ha te sajátot akarsz, majd tedd meg a lépéseket.
2016. nov. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!