Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes így megpróbálni...

Érdemes így megpróbálni Amerikába költözni és dolgozni? Vagy maradjak itthon és itthon dolgozzak?

Figyelt kérdés

Jelenleg 22éves vagyok most fogok elkezdeni egy levelező tagozatos gimnáziumot ahol 2018ban fogok érettségizni. Utána lennének terveim többek között hogy van egy cég aki által kilehetne jutni Amerikába dolgozni szállodába. Tudom hogy nem szabad úgy kimenni hogy egyből meg gazdagodni kinenni hanem ott is dolgozni kell hisz semmi nincs ingyen viszont nagyon nagy régi álmom teljesűlne ha kijutnék.

Ha itthon maradok akkor érdekelne pl érettségi után az ingatlanozás mint pl ingatlanközvetitő értékbecslő mint munka ami még érdekelne pl elhelyezkedni a banki szférában. Szerintetek melyik lenne jobb lehetőség? Tényleg komoly válaszokat kérnék nem a negatív válaszok kellenek.


2016. dec. 26. 16:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Kizárt, hogy az államokba bárki ki tudjon téged legálisan közvetíteni speciális szakképzettséget nem igénylő munkára. Az ilyet tiltják a szövetségi törvények. Szóval vagy átvernek, vagy hivatalosan nem dolgozni mész ki, ami egy pénzes diákprogramnál teljesen rendben van, felnőttként elég necces.


[link]


Ami az angolt illeti: meglepődnétek, Jersey egyes részein, New York tőszomszédságában mennyire nem beszélnek spanyolon túl más nyelvet. Egy Walmartban éjszaka nem találtam angolul beszélő kisegítőt, aki megmondja, hol van tea és barnacukor...

2016. dec. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
2016. dec. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!