Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elrontottam az életem? Van...

Elrontottam az életem? Van még esély?

Figyelt kérdés

Ha 31 éves leszek, amikor végzek az egyetemen, ennyi idősen pályakezdőként fogok még valakit érdekelni?

A 20-as éveim elején jártam egyetemre, de nem szerettem azt a szakot, nem is tudtam jól teljesíteni, végül sok éves huza-vona után ott hagytam. A családom nem akarta engedni, rengeteg veszekedés volt anno emiatt és nagyon sok időt elpazaroltam, de akkor még féltem is, mi lesz, ha a hátuk mögött döntök. Aztán megelégeltem, hogy mások akarják eldönteni, mihez kezdjek, és így sikerült ott hagynom. Majd utána 1 évvel felvételiztem egy másik szakra, ami teljes mértékben saját választásom és akaratom alapján történt és ezt csinálom most, viszont pont betöltöm a 31et, mire végzek. Aztán még szeretném majd képezni magam stb., de persze már jó lenne normális állás is, nem csak mindig alkalmi munka. De félek, hogy elsz*rakodtam a 20-as éveim és ez rányomja a bélyegét a jövőmre.

Mit gondoltok?


2017. jan. 23. 11:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Milyen szak? Ha hiányszakma van, ha nem az, nincs.
2017. jan. 23. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény, hogy 31 évesen még csak alkalmi munkád volt. Inkább ez a gáz, nem az, hogy ennyi idősen diplomázol le.
2017. jan. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
31 évesen még van esélyed. Mondjuk attól is függ mit tanulsz. IT szakember pl. kell, kommunikációsból meg Dunát lehet rekeszteni.
2017. jan. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én 28 leszek mire végzek (persze a mesterképzésen), közgázon
2017. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nincs elrontva semmi


miért lenne elrontva?

oh hogy 31 vagy? nem számit


én tudok olyant aki 40 körül van , 42 éves mintha


és pont ilyen helyzetben van

nem szabad feladni semmit

soha nem késő semmi


tehát nincs amit vesziteni


mindig lehet tanulni


ha belegondolok hogy ismerek ilyen esetet hogy fiatalon

meghaltak


tehát semmi nincs elveszve amig élünk

kitartással bármilyen egyetemre , vagy bármilyen munkára lehet jelentkezni


van aki 50 -vagy 70 -80 évesen végezte el az egyetemet


Amerikában 101 éves nő mai napig dolgozik


tudok még ilyent egy bácsi legelteti a juhokat ez komoly 99 éves mindjárt betölti a 100 évet


megy és dolgozik , tehát be van jelentve

adózik az államnak , más országban van nem Magyarországon

de láttam egy hiradóban bemutatták tehát igaz történet

munkakönyve van 100 évesen

hivatalos állása van , főállás


na ilyen esetek is vannak! :)))

2017. jan. 23. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!