Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jár fizetés ha alapanyag...

Jár fizetés ha alapanyag hiánya miatt munkavégzés nem folytatható de a dolgozókat berendelik? Nem épp ez az állásidő fogalma?

Figyelt kérdés

Ha a cég nem fizeti ki a beszállítót az nem hozza meg az alapanyagot így a munkavégzés nem folytatható, de a dolgozókat berendelik és ot kell lenni-erre az időre jár a fizetés?

Én úgy tudom ezt hívják állásidőnek melyre 100%-os alapbért jár. A munkavégzés meghiúsul de nem a munkavállaló hibájából, ő ott van dolgozna-jár a pénz.

Jár vagy nem jár?


2017. febr. 7. 08:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen... mert megvan adva, amúgy is, hogy hány napon belül kell megváltoztatniuk a beosztást is ami amúgy négy nap, tehát még elvileg azért is ugathat az ember, ha két napon belül mondják, hogy nah már más műszakba leszel, vagy ha nem kell jönni. szóval igen fizetniük kell...
2017. febr. 7. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%

Ezt már kérdezted, Te "munkajogász" (ál vagy valós problémákat felvető) :-)

Nem olyan régen vetetted fel ezt a kérdést, csak kissé hisztisebb stílusban - mostanában nagyon visszafogott lettél - néha alig ismerek Rád :-) Rövidebb kérdések, viszafogott stílus - a végén még azt hiszem, igazi kérdező vagy :-)

2017. febr. 7. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

" - néha alig ismerek Rád :"


Hát bizony sőt még olyan is megtörténik egyre gyakrabban hogy X fórumozókat vádolnak meg azzal hogy én vagyok.

Lassan itt már mindenki "én" vagyok.

És ugye bármit is mond a megvádolt csak egyre erősebben vádolják hogy "én" vagyok.

Azért erősen félre is mehet ám a nagy "megismerhetőség"

Te már olyan emberben is "engem" vélsz felfedezni akinek köze nincs hozzám.

Azért vigyázz. Ne légy olyan biztos ám semmiben.

2017. febr. 7. 08:57
 4/4 anonim ***** válasza:
2017. febr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!