Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Internetes hirdetesen valakit...

Internetes hirdetesen valakit atbasztam a google fiokjaval ez ellen indithato eljaras szemekyes adatok ellopasaval?

Figyelt kérdés
Egy gyerek egy internetes hirdetest adott fel,egy jatekrol,amihez nekem meg kell adja a google fiokat. Ugy egyeztunk meg hogy megadja az adatokat es en elutalom oda a penzt. Megpedig en atvertem azt hazudtam hogy elkuldtem es el is hitte(persze jol eloadtam) es elkertem a jelszot. Ezutqn megvaltoztattam a jelszot es teljesen kitiltottam a fiokrol. Ezutan egy "rendor" legjobb baratja ram irt hogyha nem adom vissza akkor o rendor es eljarast(pert) fog inditani, persze es valljam be hogy elkuldteme a penzt. En bevallottam nem es nem akarok problemat mert tudta hogy kiskoru vagyok es nem szabad uzleteljek. Ekkor megkertem hogy rendori bizonyitvanyat fenykepezze le es kuldje el. Ez megtortent es azt mondta hogy nem hiszem el? A kiskoruak szemelyes adatok es fiokok hamisitasaval foglalkozik. Irt anyamnak is es megkertem hogy irja le hogy mi tartozik ebbe a eljarasi kategoriaba. Ez meg is tortent. Visszaadtam a jelszot es megkertem hogy anyamnak irja meg hogy felreertes tortent es meg is irta. Szerintetek igazan rendor volt? Es indithato ez ellen eljaras a fent kozolt tenyek alapjan? Es a torveny akkor azt sem kellene engeeje hogy a penzkifizetese utan jussak hozza az adatokhoz? Mellesleg a termek hirdeto is kiskoru. Es emellet en romaniaban lakok amig ok magyarorszagon. Mit szoltok az ugyhoz? Ha igazi rendor lenne akkor a szuleimmel kellene ezt kotelessege szerint lebeszelje es kozolje veluk, nem?

#játék #rendőrség #hamis #internetes botranyok
2017. febr. 9. 21:31
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
Ne beszeljunk arrol hogy mar sok ilyen internetes atbaszas tortent es meg egy eljaras inditasrol sem tudok. Az ember nem foghat neki ugy ennek a kereskedesnek hogy ne verjek at. Tehat jol tudhatja hogy atverhetem. Nem adtam semmilyen bizonyitekot arra hogy elutaltam a penzt es o megis megadta a jelszot. Nem hiszem hogy ez akkora atveresnek szamit hogy eljaras indithato. Ez az o butasaga. Akkor lett volna eljarasos atveres hogyha hamiss bizonyitekot mutattam volna,nem?
2017. febr. 10. 10:07
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

"A fiokot visszaadtam csak egy kicsit utana akarok nyomozni hogy becsaptake. "


Ez a hét vicce - sajnos...

Leírod, hogy kicsaltad valakitől az adatait, eleve nem akartál fizetni a játékért, tehát eleve be akartad csapni és akkor még TE akarsz utána járni, hogy BECSAPTAK-E TÉGED? Nóóóóóórmááálisss??? :D

2017. febr. 10. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Hidd el hogyha akarnam megtudnam valtoztatni a jelszot olyan hulye a google rendszer
2017. febr. 10. 10:09
 14/22 A kérdező kommentje:
Es a jatek ingyen jatszhato,de vannal benne ugymond szintek. Es o elvitte sokaig es ugymond a google fiokjat hirdette mert azt kell nekem megadja hogy megkapjam a menteset. A jatek a clash of clans nevu jatek
2017. febr. 10. 10:11
 15/22 A kérdező kommentje:
Es tehat ha egy kiskoru ugymond "buncselekmenyt" kovet el akkor nem az az elso dolguk,hogy a szuleimet k3ll tajekoztassak? En igy tudok rola hogy nem szabad velem megbeszeljek hanem csak a szuleimmel
2017. febr. 10. 10:15
 16/22 anonim ***** válasza:

Ha belépsz más Google Fiókjába már akkor 1 évig büntethető vagy.


"Aki számítástechnikai rendszerbe a számítástechnikai rendszer védelmét szolgáló intézkedés megsértésével vagy kijátszásával jogosulatlanul belép, vagy a belépési jogosultsága kereteit túllépve, illetőleg azt megsértve bent marad, vétséget követ el, és egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő."

2017. febr. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
És miért akarod mindenáron, hogy a szüleid is megtudják, hogy egy csaló görény vagy? Ha a családhoz elég nagy legény voltál, akkor most se akarj anyu szoknyája mögé bújni.
2017. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Még most is odaállhatsz anyád elé, és elmondhatod a történteket! Had tudja ő is szegény, miféle ember lettél...
2017. febr. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Kis csaló sz*rházi. És még neked áll feljebb? Megérdemelnél egy jó alapos verést. :)
2017. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
hany eves vagy?xd
2017. febr. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!