Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Munkahelyet váltanátok ezért?

Munkahelyet váltanátok ezért?

Figyelt kérdés

27L vagyok, a párom 30F.

Szeretnénk összeköltözni, de anyagi okok miatt nagyon nehéz.

Én relatíve jól keresek és szeretem a céget, ahol dolgozom. Kreatív szakma, sokat fejlődhetek, tanulhatok, középvezető vagyok.

Viszont: nem vagyok bejelentve, rengeteget kell túlórázni és remény sincsen rá, hogy a következő években javuljon a helyzet.

Kaptam egy ajánlatot viszont egy multicégtől, fejvadászok útján találtak meg. Amit ígérnek egy belépő szintű, abszolút nem kreatív pozíció. Viszont multinacionális környezet, fix, túlóra mentes munkaidő, bejelentett fizetés, ami kb. 50-60 ezer forinttal magasabb, mint a mostani helyen.


Szerintetek átmenjek ahhoz a céghez? Tudom, hogy ha odamegyek, csak egy kis szeletét ismerem meg a szakmának, nem tudom őszintén, hogy van-e igazi előrelépési lehetőség vajon.


Viszont így tudnék albérletet fizetni, hitelképes volnék, nem kellene túlórázni, maradna idő a háztartásra.


Ti mit tennétek a helyemben?


2017. febr. 14. 19:04
1 2
 11/12 Estádio de Felchút ***** válasza:
47%

"nem vagyok bejelentve"


A jelenséget költségvetési csalásnak nevezik. Nem tudok, és valójában nem is akarok együttérezni senkivel, ha közvetve engem (is) meglop. Ez cigány munka. De tudod te ezt jól.

2017. febr. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva, ez nem is kérdés. Ahol nem jelentenek be teljesen, az nem rendes munkahely és punktum. Hagyni kell szépen elhullani az összes undorító adócsaló magyar KKV-t, mást nem érdemelnek. Multin belül hamar talál az ember a szájízének jobban megfelelő pozíciót, arról nem beszélve, hogy elég hamar oda lehet érni a fél milla körüli fizetések magasságába, ami Magyarországon azért már kényelmes dolog.
2017. febr. 15. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!