Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ti feladnátok egy nettó 1,6...

Ti feladnátok egy nettó 1,6 milliós havi fizetést 300 ezerre azért, hogy hazaköltözzetek és családot alapítsatok otthon? 29/F

Figyelt kérdés
Vegyük ezt amolyan véleménykutatásnak kíváncsi vagyok ki, hogyan döntene.

2017. febr. 25. 05:16
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ez a feldisznos vállalkozó?
2022. máj. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem, ez egy köcsög gyökér!
2022. máj. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Hahahaha, erről beszélek az irigy, morgolódó kisemberekről. Na nem baj kinek mi jutott és ki mennyit küzdött azért, hogy elérje amit akar. Ne adjátok fel. Kitartást kívánok nektek is és legyetek boldogok.
2022. máj. 18. 19:46
 24/24 anonim ***** válasza:

Milyen kubikos melóval keresel csak 1,6 misit, ha állitólag 20 ember függ tőled?!!


Ez nagyon sántít...

Sima irodistaként 2600 a minimum fizu. Ez nagyon gyatra. Igaz én nem fizikai melos vagyok és nem sima irodista de 1,6 misi kulfoldon szanalmas.

2023. febr. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!