Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Melyiknek éri meg jobban tanulni?

Melyiknek éri meg jobban tanulni?

Figyelt kérdés

Nos szóval több minden is érdekel ami nem is függ össze


1. Érekel a pilóta szakma ( kicsi korom óta sokat utaztam külföldre repülővel és nagyon élveztem nem voltam rosszul se meg semmi bár mondjuk lehet, hogy egy kis ,,hátránnyal" indulnék mert lány vagyok



2. Tanàr ( Ezzel csak az a baj, hogy sok rossz dolgot hallottam már hogy a gyerekek mindig szivatják a tanárokat, meg sok olyan h*lyr gyerek jár az iskolákba akin hiába próbálsz segíteni magasról tojnak rád)



3. Pszichológus ( szóval ezt is egy nagyon jó szakmának gondolom hiszen szeretnék embereken segíteni, de nagyon sokan azt mondják, hogy nem éri meg amit nem annyira értek na mind egy szóval hogy lehet hogy nem lenne sok betegem és akkor már fuccs az egésznek



4. Rendőr( bűnügyi nyomozó) ( ugye negyon sokan azt mondják, hogy a rendőrök ilyen meg olyan szemetek, de engem akkor is érdekel ez a szakma és ugye engem a bűnügyi nyomozó része érdekel jobban olyat is hallotam hogy nyomozó a rendőröknek csak nagyon kis része lehet


2017. ápr. 19. 19:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezek közül a pilóta szerintem. De oda is a legnehezebb bekerülni. nem mintha a többi könnyű foglalkozás lenne.
2017. ápr. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%

Pilóta: nagyon nehéz bekerülni és sokba kerül. Kb. 8 éve egy haverom is pilóta akart lenni, de mikor meglátta, hogy mennyi milliót ki kell érte csengetnie, akkor lemondott róla.


Tanár: sok a hülye gyerek, akikre szinte már csúnyán se nézhet a tanár. Sok iskolában spórolnak a tanárokkal, így lehet, hogy a környékeden nem is lenne iskola, ahol taníthatsz, de persze ez kb. minden másra is igaz.


Pszichológus: azt fogod elmondani az embereknek, amit amúgy is tudnak, így szinte semmihez se fogsz érteni. Szerintem túl sok álláslehetőség sincs.


Rendőr: ha végzel, egyből lesz munkád. A fizetés se rossz. Sok rendőr lófaszt se csinál, csak lófrál egész nap. 20 vagy mennyi év után nyugdíjba mehetsz. Ha nem jön be, akkor biztonsági őrnek vagy más hasonló láblógatónak könnyebben elmehetsz.

2017. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. ápr. 19. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!