Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 22 évesen kezdem a jogot,...

Ha 22 évesen kezdem a jogot, jó esetben 27 évesen elvégzem, mennyire leszek hátrányban a 24 évesekkel szemben?

Figyelt kérdés
Mellette jó esetben már lesz egy pénzügy-számvitel diplomám, ezért kezdem később a jogot. Utána van esélyem a munakerőpiacon elhelyezkedni? pl a versenyszférában a 3 év gyakorlati idő, aztán szakvizsga 30-31 évesen. Egyedül ahol nem lennék akkor hátrányban a korom miatt az a magánszéfra a közgáz diplomám miatt?

2017. máj. 10. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmivel. Mivel, jogi pàlyàn kapcsolatokkal juthatsz jó àllàshoz. Ez meg nem korfüggő!
2017. máj. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
B@_ki, hanyszor teszed fel ezt a kerdest meg? 😅
2017. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Amíg nem kapok ra annyi valaszt itt gyk-n, amennyit olvasni szeretnek :D

Azert irtam többet, máshogy megfogalmazva, hogy mindegyikhez írjon valaki. Nem tudom te honnan látod mindig ezeket a kérdéseket, nyilván figyelt kulcsszavak utan, amik erdekelnek. Ha irtal mar hozzájuk koszonom, ha nem akkor varom az építő jellegű hozzászólásodat a témához.

2017. máj. 10. 19:41
 4/5 anonim válasza:
Attól függ. Ügyésznek pl be kell töltened a 30-at és vagy 3 év gyakornoki időd van ilyen-olyan posztban (aktatologatóként) egy rakat vizsgával. Tehát ha mindent egyszerre elvégzel, ugyan akkor lehetsz ügyész, mint a korábban végzettek.
2017. okt. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok, így van a bíró is. Bár ezeknek a pozícióknak már most megvan az utódjuk azt hiszem :D
2017. okt. 25. 09:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!