Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A gyári betanított munkások...

A gyári betanított munkások miért nem mennek inkább pincérnek?

Figyelt kérdés
Itt azt írják, hogy 1-2 hét alatt bárkit felvesznek pincérnek, akinek érettségije van.

2017. júl. 9. 13:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

De hát az is egy szakma, hogy lehetne már megtanulni 1-2 hét alatt?

Nyilván kivinni mindenki tud egy tányér ételt, de gondolom messze több ez a szakma is annál, mintsem hogy "mit hozhatok?"

2017. júl. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
100%

Honnan gondolod,hogy a gyári munkásoknak pl van érettségije?

Egyébként a pincérség sem annyira könnyű munka.

Gyár és gyár között is van különbség.Hallottam olyat, aki kifejezetten szerette csinálgatni, csak a kevés pénz zavarta.

Én sem tudom magam elképzelni hosszú távon gyárban, igyekeznék mást találni.De a vendéglátás sem annyira jó szerintem.Bár legalább nem annyira monoton.

De a gyárban legalább megvan mettől meddig vagy, a vendéglátásban szerintem sokkal több órát kell dolgozni és sokszor bizonytalan,hogy meddig kell lenni.

2017. júl. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

"De hát az is egy szakma, hogy lehetne már megtanulni 1-2 hét alatt?"


Jó nagy kamuszakma.

2017. júl. 9. 13:59
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Én 100x inkább egy gyárban dolgoznék monoton módon, mint, hogy lejárjam a lábam, és egész nap kötözködjenek a vendégek, és piszkáljon a főnök, vagy a séf.
2017. júl. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
jah...mert a pincér az egy álomszakma.
2017. júl. 9. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Koplárovics Béci ***** válasza:

Mert a pincérek olyan jól keresnek? Erről a pincéreket is megkérdezted?

Értsd: ahol "bárkit" felvesznek pincérnek, ott azért vesznek fel bárkit, mert aki jól is csinálja, az hülye lesz annyit dolgozni annyiért.

2017. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#6: Mit csinál jól? Kiviszi a tányérokat? Ne röhögtess!
2017. júl. 9. 22:23
 8/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
71%
Nem sokat pincérkedhettél eddig, és akkor se csináltad sokáig, és/vagy nem kerestél valami jól vele. Jól gondolom?
2017. júl. 10. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az ismerőseim közül akik nem tanultak tovább mind pincérkednek. Nem lehet az olyan nehéz.
2017. júl. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Én 5 éve felhagytam vele, de azért elvittelek volna egy 16 órás műszakba, aztán megnéztem volna az arcod, mikor hozzád hasonlókat kellett kiszolgálni.

A Kőművesség se nehéz, ott csak téglákat kell pakolni. Ja nem.

2017. júl. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!