Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Nehéz anyagi helyzetben...

Nehéz anyagi helyzetben vagyok, egyedülálló szülőként. Segítenétek, hogyan találhatnék munkát?

Figyelt kérdés

Nem nagyon tudok kihez fordulni. 23 éves nő vagyok, egyetemre járok. Ezért év közben különösebb gondom nem volt, de ilyenkor nyáron jön az, hogy sok támogatás nem jár. Pécsen, vagy környékén keresek munkát, de egyenlőre nem sok sikerrel. A fő gondom az, hogy olyan munkát, ahol hétvégén, vagy késő délután/éjszaka kell dolgozni, nem tudok elvállalni, mert alkalmazkodnom kell a bölcsi nyitvatartásához, egyéb időben pedig nincs kire hagyni a kisfiam.

Ha valaki tudna segíteni, akár úgy, hogy ismer valakit, aki tudna foglalkoztatni (akár 4-6 órás munkarendben), akár úgy, hogy segít nekem keresgélni, azt nagyon megköszönném.


2010. máj. 22. 15:43
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

én tudok egy megoldást, de itt nem reklámozhatom.

ha gondolod, hívj fel 06-70/339-3502

2010. máj. 25. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Ezt a választ te írtad.


A válasz írója 69%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: tegnap 00:41


ismét :P


szóval mivel azt mondtad hogy felétek épül egy tesco akkor a jelek szerint kertvárosi lehetsz :) ott épül az árpád gimi mögött (oda járok/jártam szal kellemes élmény volt a dolog ballagás előtti utolsó hetekben :D) :D nah meglested a forrásos közvetítőt? alakult valami? sztem tescoba tuti felvesznek oda mindig keresnek embert, de ált a budai vámiba keresnek szal az meg messze lenne neked...de ha szüleidre rá tudnád bízni időnként az unokát akkor szerintem megoldható lenne mondjuk az is ha éjszakába hívnának oda vagy valami. :) na meg persze burgerbe is járnak sokan meg mekibe szóval ott is esélyes...tyű nemtom kifogytam ötletekből :D


nah majd írj mi lett :D


19/L

2010. máj. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

"de ha szüleidre rá tudnád bízni időnként az unokát "


Szted 23 évesen már nagymama?:D Egy gyereke van...

2010. máj. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

20:33

de a szüleinek az ő gyereke unoka x)

2010. máj. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a segítséget mindenkinek, igen, tegnap sokfelé jártam, majd alkalomadtán el is mesélem, ha összejön valami :) Csak most vizsgára tanulok. De szívből köszönöm mindenkinek a sok jótanácsot!


Ja, és igen, a szüleimnek az én gyerekem az unokája, én értettem elsőre is :D

2010. máj. 26. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!