Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mely munkahelyen az, ahol...

Pszicho88 kérdése:

Mely munkahelyen az, ahol elnézik a hosszú hajat férfiként?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vendéglátásban dolgozok és kapok sunyi megjegyzéseket arra vonatkozóan, hogy végassam le a hajam, persze nem így.

Majdnem kopasz csávó pofázik, hogy nagy a haja és le kéne már vágatni. Van olyan hely, ahol előny, vagy nem hátrány a hosszú haj. Nem túl hosszú még most, de vállig érőt akarok.


Van olyan melóhely, ahol nem kell csapatban dolgozni és nem vesznek körbe emberek, viszont ha jól teljesítek azt nézik és figyelembe veszik?



2017. júl. 26. 22:43
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Nem teljesen értek veled egyet.

Elég sok rövid hajú pasi van, szóval a nagy számok törvénye szerint, ameddig nekem is rövid hajam volt nehéz volt ismerkedni, nyilván ha nm vagyok nagyon jóképű és nincs sok pénzem, na meg egy határozott tuskó sem vagyok.


Hosszú hajjal, ha egyedi az ember annyiból könnyebb, hogy az a kevés nő, aki szereti az ilyen hajat, stílust az talán kezdeményezőbb egy randira, ismerkedésre.


Nőknél is így van, hogy sok nő utálja a szürke egereket, persze van akinek pont ez jön be. Van aki pedig él hal érte, hogy egyedi, különleges pasija legyen.


Az is lehet, hogy hosszú hajjal sokkal jobban néz ki valaki, mint röviddel.


Hosszú és hosszú haj között is óriási a különbség. Van az igénytelen rockeres hosszú haj, ez általában az átlag és erről azonosítják a hosszú hajat. Van még elég sok változat és stílus, haj fazon, ami előnyös lehet egy férfinak.

2017. júl. 28. 15:16
 12/21 anonim ***** válasza:
27%
Szerintem a melegbárokban ez nem hátrány. Van egy pár Budapesten, nézz szét, hogy keresnek-e alkalmazottat.
2017. júl. 28. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim válasza:
100%

Szia!

A kérdésre válaszolva... Sztem kontyold fel a hajad vagy gumizd össze majd fogj még egy gumit és hajtsd félbe a lófarkadat és úgy is tegyel ra egy gumit. Így tuti nem lóg bele sehova es nem is hullik a hajad! :)

Én igy szoktam, derékig er a hajam .

Sztem nem fognak beszolni erte, hisz a nőknek többnyire hosszu hajuk van...akkor mitől lenne mas ha a pasinak van hosszabb haja? ;)


20/L

2017. júl. 28. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
33%

"Nem teljesen értem mit makogsz, de mindjárt felvilágosítalak, otthon nem kaptál leckéket, ahogy látom, se ebből, se jómodorból. A pelussal együtt a józan eszedet is elhagytad. "


Figyelj, pont úgy reagáltál, ahogy ki is nézhetsz a hosszú hajaddal: mint egy hisztis kiscsaj.

Egyébként a jó modorról annyit, hogy:

- bárkinek saját döntése és joga mit csinál (hosszú hajat növeszt)

- másnak meg joga, hogy emiatt hülyének nézze

- ha már rá is kérdezel, számíthattál volna rá, hogy ilyet is kapsz.


+1: attól hogy a napi playlistem 80%-a Iron Maiden (és a maradék se 100 folk celsius), eszembe nem jutna hosszú hajat növeszteni, mert simán kretén dolog.

2017. júl. 29. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

"Figyelj, pont úgy reagáltál, ahogy ki is nézhetsz a hosszú hajaddal: mint egy hisztis kiscsaj.

Egyébként a jó modorról annyit, hogy:

- bárkinek saját döntése és joga mit csinál (hosszú hajat növeszt)

- másnak meg joga, hogy emiatt hülyének nézze

- ha már rá is kérdezel, számíthattál volna rá, hogy ilyet is kapsz.


+1: attól hogy a napi playlistem 80%-a Iron Maiden (és a maradék se 100 folk celsius), eszembe nem jutna hosszú hajat növeszteni, mert simán kretén dolog."


Bődületesen nagy hülyeségeket hordassz össze.

Én meg ennyi erővel a rövid hajú kis buz.ikat, meg rákosokat nézem hülyének, akik úgy néznek ki, mint egy sugárkezelés utáni beteg, akinek nincs haja.

Nagy baj az, aki ilyenen esik át és sajnálatos, de ebből nem kéne divatot csinálni egyeseknek, csak, mert társadalmi norma. Ha ennyire ostoba kis hülye, meleg gyerek vagy, kövesd a hülye példát és fordulj fel te kis nyápic köc.sög fa.szkalap. :)


Tudod seg.garc, amilyen a mosdó, olyan a törölköző.

2017. júl. 31. 20:23
 16/21 A kérdező kommentje:

"+1: attól hogy a napi playlistem 80%-a Iron Maiden (és a maradék se 100 folk celsius), eszembe nem jutna hosszú hajat növeszteni, mert simán kretén dolog."


Itt csak egy kretén vagy és az te vagy.

Egy kulturálatlan kis hülye gyerek vagy, ahogy a válaszaidból is látszik.

2017. júl. 31. 20:25
 17/21 anonim ***** válasza:
0%

"meg rákosokat nézem hülyének"


Ember, te igazi répa vagy, most indokoltad meg úgy igazán.

Téged nem azért nem néznek el sehol, mert hosszú hajad, hanem mert az a fajta gyökér vagy, aki bele kéne lőni a Napba.

Apád nem kérte még meg, hogy változtass nevet, mert ciki vagy neki?

2017. júl. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
0%

Ja, várj most látom mi a nickneved, hát azért a kör összeér... :D

Egy üveg hypót ha le bírnál küldeni szerintem csak nyerhetne mindenki.

2017. júl. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

" "meg rákosokat nézem hülyének"


Ember, te igazi répa vagy, most indokoltad meg úgy igazán.

Téged nem azért nem néznek el sehol, mert hosszú hajad, hanem mert az a fajta gyökér vagy, aki bele kéne lőni a Napba.

Apád nem kérte még meg, hogy változtass nevet, mert ciki vagy neki?"



Nem, mert apám az ilyen gyökereket szivatja agyba főve, amilyen te is vagy. Az ilyen hokikat, akik a melegbárok helyett ide járnak köütekedni, nehogy az ismerősök meglássok, hogy hova is járnak, a kötekedő, ócsároló hülyegyerekek. :)


Nézz már magadra te szerencsétlen!

Ide jársz égetni magadat.

Le akarod fikázni mások témáját és még az sem megy.

Tényleg ennyire vitted az életben?

2017. nov. 24. 18:50
 20/21 A kérdező kommentje:

"Ja, várj most látom mi a nickneved, hát azért a kör összeér... :D

Egy üveg hypót ha le bírnál küldeni szerintem csak nyerhetne mindenki."


Az a baj az ilyen kis hokik ide járnak fikázni másokat az oldalra. Ha nem bírsz magaddal töröltesd magad, vagy szólj, hogy szóljak, hogy töröljenek.

Ilyen meleg, seggarcúakra nincs itt szükség és a való életben sem. Menj és nyalj szaros segget, aztán öblögessél te hypóval. :)

2017. nov. 24. 18:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!