Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság miért van ennyi...

Manapság miért van ennyi gazdag és sikeres nő?

Figyelt kérdés
No offense, nem vagyok hímsoviniszta, de valahol bicskanyitogatónak és igazságtalannak tartom, hogy én huszonéves srácként informatikát tanulok az egyetemen és tudom, hogy soha nem leszek olyan gazdag, mint az a sok +25-35-ös korosztályba tartozó gazellatestű nő, akit rendszerint valamilyen drága német prémiumautóban látok, jellemzően egy drága SUV-ban (BMW X6, Audi Q7). És tényleg ne gyertek azzal, hogy biztos beházasodott vagy a lába közét kamatoztatja, mert nem. Rengeteg közöttük a tanult és intelligensnek tűnő ember. De tényleg nem értem, hogyha állítólag Mo.-n egy 600k-s fizetés (amiből nem kifejezetten egy +20-25 milliós autót fogsz venni) mérnökszinten is nagyon jónak számít, akkor rengeteg nőnek (akiknek a többsége valljuk be nem a jól fizető műszaki területen tevékenykedik), honnan a fenéből van ilyen autókra pénze? Nagyon örülnék, ha nemcsak az ilyen álomfizetéssel kecsegtető tipikus női pozíciókat, hanem jellemző karriertörténeteket is elárulnátok, mert nem tudom képzelni, hogy sok nő mivel tud ennyi pénzt megkeresni. A válaszokért előre is köszi.

2017. aug. 30. 17:15
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
63%
Én férfiként mondom hogy az ide írogatók nagyrésze nem férfi, hanem csak fiúka. Igenis vannak nagyon sikeres nők, akiknek nem kellett széttenniük a lábukat, de ezt a sok fiúka a szexuális frusztrációik miatt soha nem fogja tudni feldolgozni.
2017. aug. 31. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
79%
21.: és utána csodálkoznak, hogy ha így kezelik a nőket, ennyit látnak bennünk, vajon miért nem sikeresek párkapcsolati téren
2017. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
77%

Én éppen 23 vagyok és van egy jó állásom. Olyan autóm,amit írtál.

És nem apukám tolta a seggem alá a dolgokat.

Csupán szerencsém volt ,jókor voltam jó helyen.

Közgazdász diplomám és nemzetközi kapcsolatok dipolám van.

Most csinálom a közgáu mestert.

A két alapszakot egy év különbséggel egyszerre végeztem.

Amikor a csoporttársaim a kocsmában fetrengtek, én otthon tanultam.

Viszonylag hamar gyakornok lettem,több helyen is voltam.

Végül egy eléggé előkelő cégnél egy idő után alkalmaztak.

Amit látsz az felszín,mögötte sok évnyi kemény munka van. Legalábbis nálam.

23N

2017. aug. 31. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
16%

Mit jelent,hogy jokor voltal jo helyen?Ezt hogyan kepzeljuk el?


Kapcsolatokat epitettel kozben?


Amugy teljesen jol csinaltad,en is amig mas kocsmazott partizott addig en dolgoztam.

2017. aug. 31. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
61%
Igen,kapcsolatokat is építettem. És tényleg RENGETEGET dolgoztam,tanultam.
2017. aug. 31. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
22%

De erdekes mert akkor neked #23-as nem akarok turkalni a zsebedben,de akkor a fizud minimum netto 7 szamjegyu havonta.

Ez akkor ugyes,ha ezt elerted.

En is sokat tanulok meg manapsag is pedig mar venember vagyok valamilyen szinten 30 eves ferfi.

Kimondani is kemeny,raadasul fejleszto.


Grat neked amugy,tanulas nalam is megy folyamatos treningek tovabbkepzesek,most is lesz egy egy eves mellette BME MSc-re megyek villamosmernok vagy gazdasagiinfora(ezt nem tudom eldonteni meg mindketto erdekel),persze munka mellett.

Nekem van 7 ev tapasztalatom es furcsa,hogy nem tudok meg ilyen autot venni,nem panaszkodok,de valamit akkor elrontok.

2017. aug. 31. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
87%
#26: És ha most beírná hogy csak összesz-pkodta a kocsi árát, akkor jobban éreznéd magad? Nem tök mindegy? Nem értem a gondolatmenetet, mitől rosszabb az valakinek hogy vannak tőle sikeresebb nők? Ennyire erős az egó vagy mi? Komolyan mondom körbe tudnám h-gyozni az olyan fiúkákat mint te :D
2017. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
39%

Kivancsisag.

Es nem nem gondoltam erre,mindenki magabol indul ki.

Csak vigyazz,nehogy a sok a h.gyozastol megbuntessenek.

Jo hallgatni a sikeres fiatalok eleterol,motivalnak,hogyan csinaltak meg.


Ki az akire hallgatsz - olyanokat kerdezz es azokra hallgass akik megcsinaltak.


Pontosan ezert kerdeztem.

2017. aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
82%
Kiváncsiság? A válaszaidból az irigység jött le. Mindegy, én kiszálltam.
2017. aug. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
64%
25 éves vagyok, saját házam és egy 17 milliós új autóm van, ezen kívül gyakorlatilag bármit megtudok venni magamnak. A szüleim egyszerű emberek, értelmiségiek, de tanári fizetésekkel nem szenvedtünk ugyan soha semmiből hiányt, anyukámnak vállalkozása is volt mellette. A házat örököltem egy idős házaspártól, akiknek nem volt gyerekük és én láttam őket el 17 éves korom óta. Ez pedig bizony kemény munka. A tanulmányaim mellett még külföldi multi cégeknek dolgoztam be, 6 nyelven beszélek. Szóval gyakorlatilag tini korom óta dolgozom. Most szeretnék egy saját vállalkozást és akkor még többet tudok keresni. Jártam külföldön is suliba, gyakornok is voltam sok felé, semmi közöm nincs a politikához, annak ellenére, hogy sokat alkalmaznak politikai partok is tanácsadásra pl. Kapcsolatokat egyébként a legviccesebb helyzetekben is lehet épiteni. Volt már olyan, hogy beültem külföldön egy pubba iszogatni egyedül és szóba elegytem emberekkel, aztán kiderült, hogy pont jól jövünk egymásnak, most pedig együtt dolgozunk. :) Ez az egész személyiség függő, de a gyík mentalitásúak ne várják, hogy majd a szájukba szállnak a sült galambok. Keresni kell az emberek társaságát, ismeretlenül is. Ehhez intelligencia és jó szöveg kell, a humorérzék bónusz. :) Ja és még mielőtt bárki rám ragasztaná, hogy gazdag pasim van, nem, nincs, mert leszbikus vagyok. :D
2017. aug. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!