Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság miért van ennyi...

Manapság miért van ennyi gazdag és sikeres nő?

Figyelt kérdés
No offense, nem vagyok hímsoviniszta, de valahol bicskanyitogatónak és igazságtalannak tartom, hogy én huszonéves srácként informatikát tanulok az egyetemen és tudom, hogy soha nem leszek olyan gazdag, mint az a sok +25-35-ös korosztályba tartozó gazellatestű nő, akit rendszerint valamilyen drága német prémiumautóban látok, jellemzően egy drága SUV-ban (BMW X6, Audi Q7). És tényleg ne gyertek azzal, hogy biztos beházasodott vagy a lába közét kamatoztatja, mert nem. Rengeteg közöttük a tanult és intelligensnek tűnő ember. De tényleg nem értem, hogyha állítólag Mo.-n egy 600k-s fizetés (amiből nem kifejezetten egy +20-25 milliós autót fogsz venni) mérnökszinten is nagyon jónak számít, akkor rengeteg nőnek (akiknek a többsége valljuk be nem a jól fizető műszaki területen tevékenykedik), honnan a fenéből van ilyen autókra pénze? Nagyon örülnék, ha nemcsak az ilyen álomfizetéssel kecsegtető tipikus női pozíciókat, hanem jellemző karriertörténeteket is elárulnátok, mert nem tudom képzelni, hogy sok nő mivel tud ennyi pénzt megkeresni. A válaszokért előre is köszi.

2017. aug. 30. 17:15
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
42%

Nem is az,hogy rosszat akarok nekik kolléga :)

Legyen nekik akàr 10 ilyen verda.

De mi a titkuk?

Mit rontok el,hogy nincs 2 éves Bömösöm.

Mi az amit tudnak õk 20-n évesen meg Belaggioban szàllnak meg Las Vegasban.

De mibõl és hogyan?

Én vagy ti miért nem tartunk ott?

2017. aug. 30. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
95%

30 éves pénzügyi alkalmazott vagyok, simán vehetnék valami barát autót, ha ezt tartanám fontosnak. Az iroda felé nőkből áll, gondolom nálunk is csak szándék kérdése a dolog.


A gazdasági, informatikai és tanácsadó szektor Budapesten alkalmazottként, teljesen legálisan is elég jól fizet, de egy sikeres kiscéggel, katásként még nagyobbat szakíthatsz. Ráadásul fodrászként, masszőrként vagy éttermes ként nem kellett 5-6 évet az egyetemen dekkolni, így több idejük volt befutni.

2017. aug. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 A kérdező kommentje:
#9: Egyébként szerintem nagyrészt modellkedéssel. Ismerek egy csajt, aki nagyon jó génekkel született (szép, magas, csinos) és 15 éves korától folyamatosan modellkedett egészen az egyetemi tanulmányai befejeztéig. Címlapfotók, reklámok, hostesskedés komoly helyeken (külföldi autóshow-k meg hasonló elegáns rendezvények) és az IBS-en tanult az addig megkeresett pénzből, de már a tanulmányai alatt is méregdrága AMG mercivel járt pedig a szülei totál középosztálybeliek voltak. Viszont ez csak egy kiragadott példa, nem valószínű, hogy a többi nő is a modellkedéssel kereste meg azt a nagy vagyont, amit nap, mint nap láthatunk. De ezt csak azért említettem meg, mert tény, hogy a nők számára hatalmas nagy potenciál rejlik a modellkedésben, ha elég vonzóak/eladhatóak és talpraesettek. Márpedig a mi országunkban csak úgy hemzsegnek a szép nők és ezen a téren rengeteg lehetőségük van. Ezzel kapcsolatban is természetesen megjegyzem, hogy az általam szemügyre vett autókban sosem szokott csúnya nő ülni.
2017. aug. 30. 20:31
 14/35 anonim ***** válasza:
42%

"IBS-en tanult"


Nézd meg az IBS honlapján hogy mennyi a tandíj és látni fogod hogy ez a leányzó bizony nem egyszerű családból származik :)

2017. aug. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
91%
Pont annyi mint a Corvinuson egy MSc. Az meg tele van prolival. Nem kell hasra esni az IBS-től.
2017. aug. 30. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
96%
Aki 25-35 éves korában 20+ millás autóval jár és luxus élete van az legritkább esetben köszönheti ezt saját magának, függetlenül attól, hogy férfi vagy nő az illető. Ennyi idő alatt szinte lehetetlen megkeresni ennyi pénzt, nagyon kevés kivételtől eltekintve, akiknek tényleg bejött valami nagy biznisz, jó időben jó helyen voltak, stb. De a többség valószínű tehetős szülők által jutott ezekhez az anyagi javakhoz, vagy gazdag a párja.
2017. aug. 30. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
64%

tegnap 19:32


Ha az anyja, apja oda tolta neki, akkor miért ne , Jobb ötlet ?, akkor mondom, hogy össze qurvulta, szopott, nyalt, t--oszott, b @ sz ott !!!!


Mert mennyire jellemző, hogy 25-32 évesnek dohányboltjai legyenek ??? Nem egyet, nem kettőt tudok mutatni neked . Miből, szerinted ??? xD

2017. aug. 31. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
81%
Mennyi irigy programozó van gyakorin..:D büfészakoztok mindent ami nem műszaki, aztán ilyenkor meg sírtok:D
2017. aug. 31. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
85%

Mindenki nulláról indul karrier terén, ha nem arra hajt, hogy ismerős benyomja valahova.

Neked is ugyanúgy megvan a lehetőséged, hogy sikeres legyél. Érdekes, te is egyből a gazella testet írod, tehát azért láthatóan a nők még mindig meg kell küzdjenek azzal, hogy szakmailag komolyan vegyék őket és ne a testüket nézzék. Én szomorúnak tartom, hogy még mindig annyi férfi van, akí így gondolkozik a nőkről, mint te, kérdező.

Én pl megjártam az orvosi egyetemet, rájöttem, hogy mégsem tetszik annyira, jelenleg közgazdásznak tanulok, fiókigazgató szeretnék lenni egy banknál, tehát, amint látod, nem "tipikis női pozícióra" hajtok.

De például még anno orvosin tett rám egy hölgy nagy benyomást: ő elvégezte az orvosi egyetemet, majd már család! mellett a jogit és most egyszerűen lehengerelhetetlen igazságügyi szakértőként.

Számos nő pedig még mindig egyedül viszi a háztartást, neveli a gyerekeit, pedig ugyanúgy dolgozik, mint a férje.

Én úgy látom, ha egy nő nem a suexualitását akarja kihasználni, még mindig sokkal nehezebb helyzetben van sokszor, mint egy férfi, fene nagy egyenlőség ide, vagy oda. De persze ezt a férfiak sosem fogják megérteni, hiszen nem tudják, milyen nőként karriert csinálni család mellett.

22/N

2017. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
62%

19. vagyok: ja, és most is egy banknál dolgozom, elsős korom óta, hogy alapozzam a banki karrierem. Mellette pedig örömmel sütök-főzök a páromnak, figyelmes, házias vagyok. Ja, és a párom szintén informatikus, csak nem olyan irigy kutya, mint ti ;)

Mekkora vicc, amit itt levágtok, komolyan, ek sem hiszem, hogy felnőtt férfiak vagytok.

2017. aug. 31. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!