Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Manapság miért van ennyi...

Manapság miért van ennyi gazdag és sikeres nő?

Figyelt kérdés
No offense, nem vagyok hímsoviniszta, de valahol bicskanyitogatónak és igazságtalannak tartom, hogy én huszonéves srácként informatikát tanulok az egyetemen és tudom, hogy soha nem leszek olyan gazdag, mint az a sok +25-35-ös korosztályba tartozó gazellatestű nő, akit rendszerint valamilyen drága német prémiumautóban látok, jellemzően egy drága SUV-ban (BMW X6, Audi Q7). És tényleg ne gyertek azzal, hogy biztos beházasodott vagy a lába közét kamatoztatja, mert nem. Rengeteg közöttük a tanult és intelligensnek tűnő ember. De tényleg nem értem, hogyha állítólag Mo.-n egy 600k-s fizetés (amiből nem kifejezetten egy +20-25 milliós autót fogsz venni) mérnökszinten is nagyon jónak számít, akkor rengeteg nőnek (akiknek a többsége valljuk be nem a jól fizető műszaki területen tevékenykedik), honnan a fenéből van ilyen autókra pénze? Nagyon örülnék, ha nemcsak az ilyen álomfizetéssel kecsegtető tipikus női pozíciókat, hanem jellemző karriertörténeteket is elárulnátok, mert nem tudom képzelni, hogy sok nő mivel tud ennyi pénzt megkeresni. A válaszokért előre is köszi.

2017. aug. 30. 17:15
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
72%
# 23-as, tehát azt akarod mondani, hogy 23 évesen önerőből vettél egy 20-25 milliós autót úgy, hogy még egyetemista vagy? Meg ugye általában aki ilyen autót vesz, annak van ehhez mérhető színvonalu ingatlanja is, nem kőbányán bérel egy panelt (ha kapta, örökölte, az már egy óriási segítség és borul az alap felvetés). Ezt pusztán "jó állással" nem hiszem, hogy el lehet érni, hiszen pár év munkaviszonnyal soktízmilliót félretenni alkalmazottként eléggé irreális. Maximum valami nagyon jól menő vállalkozással tudom elképzelni, de erről nem írtál. Az, hogy valakinek 23 évesen jó állása, kocsija és magas fizetése van, az teljesen más, mint a fent vázolt luxus életvitel. Az is szép dolog, amire büszke lehetsz, de azért nem annyira kirívó eset.
2017. aug. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
30%
Hát nem tudom, én az ilyen 20+ milliós autókban szinte kizárólag csak a férfiakat látok. Ha néha nőt, az meg tipikus kitartott luxusprosti, akinek apuci kölcsönadta szombat délelőttre a verdát, hogy elmenjen szoliba.
2017. aug. 31. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:
51%
Persze vannak sikeres, fiatal nők, akik tényleg a szakmájukból keresnek jól, de szerintem ott megáll az ilyen Mini, A3-as Audi meg A Mercinél az autó.
2017. aug. 31. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
Nem irta, hogy vette az autot, csak azt, hogy van neki. Siman lehet, hogy kapott egyet a cegtol, jobb helyeeken jar a ceges auto. Nem kell mindjart letamadni
2018. márc. 9. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
Egyébként még lehetsz olyan gazdag, mint ők. Az infós egyetem kezdetnek jól hangzik. Ha lediplomázol jó helyre kell menni dolgozni és akkor simán összejön :)
2019. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!