Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek jól cselekedtem...

Szerintetek jól cselekedtem pályaválasztásba?

Figyelt kérdés
Megvan az érettségim. Van egy mechatronikus bizonyítványom. viszont sokkal jobban érdekelnek más munkák mint amit elvégeztem. Több helyre is felvennének. Pl bolti eladónak (beltéri burkolással) vennének fel ahol kb 120 at kapnék úgy hogy most nyitják az üzletet.. csak félek hogy ebből nem fogok tudni megélni... van hol laknom 2 szintes a házunk. és szüleim is arra biztatnak hogy olyan munkát válasszak ahol jól érzem magam. Ha görccsel és szar kedvel megyek a gyárba akkor már régen rossz. a másik hogy nem szívesen szakoznék. Azt vettem észre már több interjún is voltam hogy mindenki azt mondja hogy nem is hívnak vissza szimpatikus fiatalember vagyok fel is vennének.(nem nagyképűség de elég intelligens embernek tartanak és ez jólesik)

2017. szept. 26. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát bocs, de kicsit zagyvára sikeredett a kérdésed, több dolog sem tiszta:

"Pl bolti eladónak (beltéri burkolással) vennének fel"

Már minthogy beltéri burkolatokat árulnátok vagy Neked kellene burkolnod a most nyíló boltot, mielőtt kinyit?

?

"ahol kb 120 at kapnék úgy hogy most nyitják az üzletet.. csak félek hogy ebből nem fogok tudni megélni... van hol laknom 2 szintes a házunk."


Ha a szüleidnél laksz 2 szintes házban, akkor miért ne tudnál megélni 120 ezer ft-ből?


Amúgy az nem feltétlenül probléma, ha nem a szakmádba helyezkedsz el - tényleg azt csináld, amihez kedved van - ha már megteheted.

2017. szept. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnálom kicsit gyorsan írtam és kapkodva :) olyan boltba ahol ilyet árulnak. Igazából a munkaidő zavar csak 4 napot kell menni 9-19 ig. Mi a véleményed?
2017. szept. 26. 23:39
 3/4 anonim ***** válasza:

Az, hogy nem értem, mi ebben a probléma? 4 napot dolgozol, 3 nap szabad: mi ebben a "borzasztó" ?

Jó, az alatt a 4 nap alatt semmire nem lesz időd, de utána van 3 nap szabadnapod.

2017. szept. 27. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
túl negatívan állok az élethez :D
2017. szept. 27. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!