Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Álláskeresésnél miért negatívu...

Álláskeresésnél miért negatívum az ha nincs gyermeked, vagy párod?

Figyelt kérdés
2017. okt. 15. 17:03
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
51%

Mivan?! Te hol élsz?


Tőlem otthon kb. mindenhol megkérdezték van-e párom, mikor akarok szülni.

Természetesen nem válaszoltam, mert SEMMI közük hozzá, de 100%, hogy ezért NEM vettek fel.


Mintha mindenki gyereket akarna, akinek vaginája van, egyébként. Szánalmas.


Itt, Svájcban egyszer kérdezték meg, feljelentettem őket és szép kis összeget kaptam, ők meg elmarasztalást.

2017. okt. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
0%

Ami azt illeti, én a feljelentgetést sem értem.

A munkaadódnak joga van tudni, hogy milyen időtávon mennyire számolhat veled, ezt meg lehet beszélni.


Mert akárhonnan nézzük, ez a dolog kihat a munkádra. Ha mondjuk óvodás/iskolás gyereked van, akit egyedül nevelsz, akkor borítékolható, hogy a munkaidőd utolsó negyedében már nem fogsz hatékony tevékenységet végezni, mert már azon idegeskedsz, hogy odaérsz-e a gyerekért, milyen lesz a forgalom, el tudsz-e időben indulni... Ez hosszú távon a teljesítmény rovására megy, ami senkinek nem jó. Van olyan munka, ami végezhető akár több gyerek mellett is, van ami nem.

Nem baj, ha ez előbb derül ki, így kisebb a pofára esés lehetősége...

2017. okt. 17. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!