Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ilyen helyzetben...

Szerintetek ilyen helyzetben mihez kezdhetnék?

Figyelt kérdés
30 éves mozgássérült lány vagyok, tudok menni de nem sokat és hamar elfáradok. Szerettem volna jogosítványt csináltatni meg autót venni hogy eljárhassak dolgozni de a háziorvos egy bunkó paraszt, szerinte maradjak otthon és dögöljek meg, kb így áll hozzám. Így nem tudok eljárni dolgozni sajnos, pedig szeretnék, mivel nem állok valami jól anyagilag. Megpróbáltam lecserélni a háziorvost, de nem sikerült. Ami munkáim eddig voltak azok ismerősök által voltak otthoni munkák, de azok is elfogytak.

2017. nov. 21. 12:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szabad orvosválasztás van.
2017. nov. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmi köze ehhez a bunkó háziorvosnak. Lépd át! Orvosi alkalmasságit bármelyik magánorvos csinál és csak 1-2 ezer forinttal kér el többet. A Kedvesem pont így ment el alkalmasságira egy hete. 9 ezret fizetett és megvan. Ha valóban nem vagy alkalmas autó vezetésre akkor ő sem fogja engedni. De, ha mégis, akkor hidd el, hogy meg fogod kapni. Aztán mehetsz kresz-re, vezetni és így tovább. :) Ne add fel! Mivel mozgássérült vagy felhívnám a figyelmed arra, hogy ha lesz autód mindenképp köss assistance biztosítás, illetve vásárolj gyors defektjavítót. Hiszen, ha valahol, valami baj van neked komoly terhet jelenthet egy esetleges kerékcsere is.
2017. nov. 21. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Első, hiába van szabad orvosválasztás ha a többi háziorvos elkült a fenébe mert nem hozzá tartozom, meg amúgy is tele vannak mert kevés az orvos
2017. nov. 21. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!