Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Meglehet élni 300ezer forintbó...

Meglehet élni 300ezer forintból, úgy hogy ezt két ember keresné és 3 gyereket szeretnének?

Figyelt kérdés

Rólam és barátomról lenne szó. Mindketten tanárnak tanulunk. Ő most végez, nekem még van pár évem. 3 gyermeket szeretnénk majd egyszer. Nem tudom hogy ez a tanári fizetésből, azaz ennyi pénzből kivitelezhető -e? Tudom hogy a tanárok fizetése nő az évek alatt. De nem olyan jelentősen. És félek emiatt. Barátom most elkezdett egy masszőrképzést én is gondolkozom azon, hogy vagy párhuzamosan még egy képzést vagy egy tanfolyamot elvégezzek.

Viszont nem szeretnék lemondani az álmomról, hogy tanítsak.(gimiben szeretnénk mindketten) Eddig úgy néz ki Pesten szeretne élni majd barátom,de én ezt annyira nem pártolom, mert pest nagyon drága.

Mi a véleményetek?



2018. febr. 18. 12:34
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Azért az gáz, amikor valaki ennyire nem tud bánni a pénzzel utolsó. Sajnállak. :(


"Még össze sem házasodtatok, de már 3 gyereknél tartasz fejben, meg hogy hogy fogtok megélni...fura."


Nem tudom miért baj, ha tervezgetnek. Mi is tervezgettünk már házasság előtt évekkel. Jelenleg pedig már jön a második, szóval annyira nem áll távol egymástól a terv és tény.

2018. febr. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!