Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy HR interjúztató állásról...

Amper22 kérdése:

Egy HR interjúztató állásról mit lehet tudni?

Figyelt kérdés
Gyanús, hogy túlságosan akarnak minket, és még segítenek az önéletrajz átírásában.

2018. máj. 29. 19:47
 1/4 TappancsMancs ***** válasza:

Nekem ez két külön dolognak tűnik, nem tiszta hogy érted. Ha HR állás akkor az egy HR állás. Ha segítenek önéletrajz írásban az meg egy szolgáltatás szokott lenni úgy mint pl 'karrier tanácsadó' stb cég.


Vagy ahova felveszne HR-esnek ott segítenek az önéletrajz írásban és azt adod be?

2018. máj. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lènyeg, hogy akinek interjuztatas a munkája, az mennyire rossz, vagy jo? Ugy ertettem az alsobb irast, hogy tul konnyen vennenek fel.
2018. máj. 30. 15:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Ép eszű ember nem megy HResnek.
2018. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 TappancsMancs ***** válasza:

Lehet én vagyok makimuki de így se nagyon értem a helyzetet. Most hogy hogy könnyen vesznek fel.


Egyszerű eset ha hívnak bemész, önéletrajzodat már átnézték, beszélgetés és megmondják, hogy felvesznek. Ez egy sima eset.


Ha nagyon hozzászoktál a többkörös interjúkhoz akkor jó ha tudod, hogy sok helyen egyszeri beszélgetés van.

2018. máj. 31. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!