Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kezdő programozó Szegeden...

Kezdő programozó Szegeden tényleg nettó 300eFt/hó keres,1év után nettó 400eFt/hó,3év után 500-700eFt/hó, heti 5x8 (5-6) óra munkával?

Figyelt kérdés

Matematika bsc, programozás specifikációval.

Annyi prog tudással amit az egyetemen leadtak, kb. Java, c++ alapok, adatbázis alapok. Ezen kívül nincs önálló vagy githhub-os projekt, gyakorlatom.

Matek az megy, angol és német középfokú nyelvtudás.


Vidéken, Szegeden így kezdőnek mennyit érdemes kérnie havonta, ha fizetési igényt kérdezik interjún? 300nettó?


Az reális, h 1év munkával már azért csak jobban fog menni és akkor 400-450nettó/hó az reális?

Meg, h 3év után már nem számítok juniornak, akkor 500-700 nettót el lehet kérni?


Egyetem alatt évente 8 hónapon át van tanítás kb.

Ez alatt átlag heti 4-5x 3-4 órát tanultam, ebből 1 óra programozás kb. a többi matek meg tötlelék hülyeségek.

Vizsga időszakba, tehát évente 2x1 hónapig meg napi 5-6 órát tanultam, ebből 2-3 óra volt programozás.


Ha felvesznek dolgozni, ennél sokkal többet kell programozni, tanulni, csinálni? Vagy az igaz, h 8 órából kb. 5.5-6 óra a munka, a többi az csocsó, darts, ebédelés ilyesmi a jobb cégeknél?

Vagy Nektek kb. mennyi a tényleges munka hetente? 30óra?


Hamarosan végzek a sulival. Köszi az infókat.



2018. jún. 5. 15:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
81%

"Kezdő programozó Szegeden tényleg nettó 300eFt/hó keres,1év után nettó 400eFt/hó,3év után 500-700eFt/hó, heti 5x8 (5-6) óra munkával?"

Persze! Erről külön rendelet van!

2018. jún. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Komolyan kérdezem amiket leírtam.

Gyakorlatom nem volt, csak így ismerősön keresztül... De amúgy is minimális a gyakorlat bsc-n.

Tehát cégnél nem dogloztam még, nemtudom milyen.


Ezeket hallani, h milyen jó fizu.

Jó közeg, van csocsó, darts, billiárd, xbox, chill szoba a jobb cégeknél.


Ezért gondoltam kezdőnek bsc-val 300 nettó az reális.

Aztán majd betanítanak, betanulok és akkor 1 év után már lehet 400, utánna meg 3 év után már akkor el lehet érni az 500-700eFt/hó nettót.


Meg gondolom csak nem dolgoznak heti 5x8 órát. Ebbéd szünet, pihenő, beszélgetés. Ezért gondotlam kb. a 8-ból 6 óra a munka, tehát heti 30 esetleg 35 óra.

Azért egyetem alatt elég, h a tárgyak meglegyenek kb. 300 óra a 3 év alatt, szerintem én még annyit se csináltam, meg kb. 2-2,5x ennyi matek.

Azért ha cégnél napi 8 órába végig kéne dolgozni, programozni, akkor 2 hónap alatt kéne annyit tolni, mint egyetemen 3 év alatt.

2018. jún. 5. 15:44
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
Én ugyan bölcsész vagyok meg tök más területen dolgozom, de sok az informatikus barátom. A tapasztalat az, hogy 300-400k körül még bármilyen random csimpifonnak adnak, aki képes produkálni napi 5 sor hasznos kódot. 6-700 pluszos fizukhoz viszont már nem elég, hogy van pár év tapasztalatod, kell mögé tudás, lehetőleg valami speciális. Ha ez adott, akkor viszont elég könnyen lehet milla felett keresni.
2018. jún. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
29%
Nem tudom én nem értek hozzá, de szerintem simán meg lehet ennyit keresni.
2018. jún. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Vidéken, 0 tapasztalattal a 300e nettó jelenleg erősen felejtős. És az évekkel nem fogsz többet kapni, ha nem fejlődsz.
2018. jún. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
97%

3-4 év után lehet Budapesten nettó 500at keresni multiknál felsőfokú angol tudással. Szegeden erősen kétlem, hogy ez lehetséges lenne.

A cégek többségénél pedig nincs csocsó és darts, csak pár hipszter cégnél. Àlomvilágban élsz.

2018. jún. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
98%
Budapesten igen, vidékem azért ez nem így van.
2018. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
igen heti egy óra a munka, a többi csócsó meg darst és a fizets 2milla nettó kezdőknek is
2018. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém Budapesten pár éves tapasztalattal, napi 8 óra munkával 500 ezer körül keres. Vidéken pár éves tapasztalattal 300-400 között keresnek ismerősök, 700 ezret kereső ismerősöm még sokéves tapasztalattal sincs. És általában munkaidőben munka van. Persze vannak üresjáratok, de néha túlóra is. Aki meg eleve a megúszásra hajt, abban nincs túl sok ambíció a fejlődéshez.
2018. jún. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Dehogy keresnek vidéken 3-400ezer között :D

Programozó matematikus mester diplomával, csomó harvardi és oxfordi online kurzussal MI-ből, banki rendszerekből ilyesmi. 4 éve a pályán, banki szoftvereket fejlesztve.

300nettó meg lakhatási támogatás.

Heti 50 órába meg néha olyanokat is kiadnak ami még hétvégente +10-20 óra.

Úgy, h a cégnek van több városba itthon székhelye és mindenhol kb. ugyan annyit fizetnek.


Francért kell kamuzni. :(

2018. jún. 5. 21:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!