Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szerint ma már a munkáltat...

Aki szerint ma már a munkáltató kuncsorog a munkavállaló után az hol él?

Figyelt kérdés

Olvasok gyakran olyan véleményeket hogy ma már nem az ember kuncsorog állás után, hanem a munkáltatók könyörögnek az embernek hogy menjen oda/ne menjen el...

Aki ilyet mond-ír az melyik bolygón él? mert nem ott ahol én az tuti...


Hol hajtanak a cégek ember után? Hol? és itt az átlagjózsi számára is elérhető melókra gondolok, ne agysebész meg sztár-IT-s munkákra.

Hol van olyan hogy én válogathatok és könyörögnek hogy ne mondjak fel?

Hol?

Hát örülök ha van állásom és állandóan fenyegetnek hogy kirúgnak. És örülhetek ha jelentkezek valahova és egyáltalán 10ből 1 helyről valami válasz jön.

Le se szarják a jelentkezésemet.


Hol élnek ezek akik ilyeneket írnak?


2018. júl. 11. 20:29
1 2 3 4 5 6
 41/57 A kérdező kommentje:

Így van!!! Ezt mondom én is!!! Ezzel indult a kérdésem! hogy hol van az h kuncsorognak a melós után h ne menjen el, emelnek stb csak ne menjen el...

hol van ilyen? Hát kit érdekel ha a mezei melós elmegy? 10 másik jön a helyére...

lehet mér nem holnapra azok az idők mér elmúltak, de 1-2 hét és ott az új ember. Ez így van!

Én is ha ugrálok pofázok kirúgnak és hova kellek majd? uilyen szar helyre max.

2018. júl. 12. 16:49
 42/57 anonim ***** válasza:
Másnak, pl nekem képzett szorgalmas embernek van is lehetősége, neked lusta embernek, sajnos nincs, ez van nuyodj bele, és élvezd a pénzed
2018. júl. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 anonim ***** válasza:
A melós senkit se érdekel, ezért kár volt kiírni a kérdést.
2018. júl. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim ***** válasza:
Meghogy okj-ek lapulnak a fiokokban 😂😂szakadok! Akkor nem lennel ilyen tudatlan mert erre se vagy kepes hogy utananezz a garantalt berminimum brutto 180 vagod? Brutto 180!! Legrosszabb esetben brutto 135 a 8 elemistak bere! Erre itt tolod h brutto 150 se pesten! Az igen. Bizonyara minden szektorban netto 92ert toljak az emberek s te aki okj guru hogy nincs a gyaron kivul elete?A legalja irodai melo is also hangon netto 130 s az tenyleg a kavefozos aktatologatos sztori.Hol elsz?Persze a gyarakba tedd ide tedd oda munkakra mai napig talalnak 20at ha mas nem bivalybasznadrol vagy ukran vendegmunkast.Hogy van az h okj gurukent nem talalsz mast?s meg egy netto 150es se jon ossze pesten!!Igen a jo munkaeroert kapkodnak a szakmaisagert. A sima betanitott bio melosokert nem fognak sajnos konyorogni mert az 1 fogu jozsi be all a sotet fejevel 70ert is s nem vagja h at van kurcsizva mert egy eszleny tehat nem 1 bites hanem 2 tisztaban van azzal hogy torvenyileg 8 oraba mi az a ber ami minimalisan jar neki. Na ezert nem! Ezert is nem mert meg ahhoz is setet es egy egyszeru matematikai levezetes se megy fejben neki.Ergo van helyette 20 ilyen nagy tudasu.A szakmaert konyorognek a profizmusert a referenciaval vagy legalabbis szakmai multtal rendelkezo munkaerokert nem a tedd ide tedd oda munkaerokert.ha van szakmad/id/ miert nem abba vagy? Miert nem fejlodsz? Miert bio robotkent tengodsz aki adott esetben potolhato nem ertem.
2018. júl. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:

Sokszor védtem már meg a kérdezőt, és most is meg fogom. Bár helyenként kissé túltolja a biciklit, én teljesen hihetőnek tartom a sztoriját a négy OKJ-ről és a reménytelen helyzetről. Miért? Mert csak a környezetemben két kezemen nem tudom megszámolni, hány OKJ-s és diplomás ember van, aki jó esetben a területén kívüli, fosul fizető (nem egyszer valós minimálbéres) állást űz, rossz esetben pedig munkanélküli. Többek közt én is, márpedig én a bolti eladói munkakörömben, a nettó 120-150-es fizummal már az élbolyban vagyok a versenyünkben. Mi ráadásul huszonéves, fiatal, de facto pályakezdők vagyunk, a kérdező pedig (persze ha tényleg ő az) középkorú.


Sovány vigasz, de az élet nem az igazságosságról szól. Vannak páran, akiknek bejött az élet, meg vannak jóóóó sokan, akik egy egész életen át a szopórollert hajtják. Szerencse kérdése az egész.

2018. júl. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 A kérdező kommentje:

Ember... és mi van akkor ha felvesznek szaktudást igénylő melóba de papíron csak kisegítőként futtatnak és máris csak minbért kell adjanak? Na akkor mi van?


Bakker ismerősöm időtlen idő óta dolgozik konyhásként ami bármilyen hihetetlen szakképzettséghez kötött meló. Vagyis garantált bérmin járna...

de mivel papíron csak kisegítő így mit kap? minbért.

És ennyi és kész.


Na?



"

Meghogy okj-ek lapulnak a fiokokban 😂😂szakadok! Akkor nem lennel ilyen tudatlan mert erre se vagy kepes hogy utananezz a garantalt berminimum brutto 180 vagod? Brutto 180!! Legrosszabb esetben brutto 135 a 8 elemistak bere! Erre itt tolod h brutto 150 se pesten! "

2018. júl. 12. 19:26
 47/57 A kérdező kommentje:

És ugye újra felemlítem hogy a NAGY Budapesten ahol állítólag minden bokorban 200-as melót dobálnak az emberek után (ugye így van-hát perzse hogy így van másképp nem is lehet ugye...) ott kb 5000 (KSH adat) diplomás közfogis van nettó 70-ért...


Vajon ők miért vannak diplomával nettó 70-es közfogiban amikor állítólag a legutolsó gyárban is dobálják a 200-as béreket? Ugye?

2018. júl. 12. 19:30
 48/57 A kérdező kommentje:

"utananezz a garantalt berminimum brutto 180 vagod?"


Ha már itt tartunk btto 180.500...

2018. júl. 12. 19:32
 49/57 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de engem egy fos, semmit érő diplomával úgy vettek fel egy helyi gyárba irodai melóra, hogy gyakorlatilag SEMMIT nem kellett csinálnom érte és a munka is abból áll, hogy az idő 90%-ban netezek vagy alszok.

Dunántúli kisváros egyébként és egy a környéken "rossz hírű" cégnél vagyok.

A fizetés kevés, de így, hogy nem kell érte különösebben megerőltetnem magam korrektnek is mondható.

A munkának egyébként semmi köze sincs a végzettségemhez...

Szóval szerintem te nagyon béna vagy és csak rinyálni tudsz...

Audiba is jelentkeztem sima operátornak, felvettek volna, de végül úgy döntöttem maradok a kényelemnél, mert legalább ez az irodai munka helyben van.

Azóta is hívogatnak az Auditól, hogy menjek. Ott a kezdő bér 270-280 ezer bruttó + havi kb. 50 ezer cafateria + műszakpótlékok + ingyen bejárást biztosítanak.

2018. júl. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 A kérdező kommentje:

"zóta is hívogatnak az Auditól, hogy menjek"


Világos mert az audi csak rád vár hogy adjon már neked 300-at ... világos. És még hívogatnak is. Ja.



Apukám tudod kit etessél ezzel a szarral? 5 éves kor alatt próbálkozz ott még elhiszik.

2018. júl. 12. 19:56
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!