Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szerint ma már a munkáltat...

Aki szerint ma már a munkáltató kuncsorog a munkavállaló után az hol él?

Figyelt kérdés

Olvasok gyakran olyan véleményeket hogy ma már nem az ember kuncsorog állás után, hanem a munkáltatók könyörögnek az embernek hogy menjen oda/ne menjen el...

Aki ilyet mond-ír az melyik bolygón él? mert nem ott ahol én az tuti...


Hol hajtanak a cégek ember után? Hol? és itt az átlagjózsi számára is elérhető melókra gondolok, ne agysebész meg sztár-IT-s munkákra.

Hol van olyan hogy én válogathatok és könyörögnek hogy ne mondjak fel?

Hol?

Hát örülök ha van állásom és állandóan fenyegetnek hogy kirúgnak. És örülhetek ha jelentkezek valahova és egyáltalán 10ből 1 helyről valami válasz jön.

Le se szarják a jelentkezésemet.


Hol élnek ezek akik ilyeneket írnak?


2018. júl. 11. 20:29
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:

# 20

Autóipar

2018. júl. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:

@╠21

Ha ez az "autóipar" és az "amerikai multi" egy kék emblémás amerikai-német autómárkához köthető, akkor örömmel tölt el, hogy én már "senkinek" számítok, annak ellenére, hogy a nem túl hosszú elvárásoknak mind megfeleltem. ;) Engem egyáltalán nem zavart volna, hogy nem Pesten van a központ... jaaa, hogy be se lettem híva? Akkor bocsi, megvan a probléma forrása!


Ha csak túl sok a véletlen egybeesés és valójában házszámot tévesztettem, akkor persze bocsi, ettől függetlenül egyre ismerősebb a leírás.

2018. júl. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Az. De küldd át melyik hirdetésre jelentkeztél, mert most is fut vagy 20. Az, hogy te valamire megfeleltél és nem hívtak be nem igazán jelent semmit.
2018. júl. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:

@23

Ez egy korábbi hirdetés volt, aszongya... az exceles táblázatom szerint még áprilisban. Igazából hót mindegy, mert azóta találtam állást itthon, ahol megkapok annyit, mint amennyi maradt volna a közlekedés vagy a lakhatás kipengetése után nálatok, ráadásul kb. a lábamat lógatom egész nap (igaz, 8 helyett 12 órában), de azért elég mókás itt találkozni. :D

2018. júl. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:
Akkor az biztosan nem a mi hirdetésünk volt, mert nálunk júniusban ment el a kolléga.
2018. júl. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:
A cég pedig most már tuti stimmel, csak ezek szerint nem a ti egységetek-részlegetek-szektorotok-területetek-akármitek keresett éppen embert. Mindegy, választ nem kaptam akkor sem, valami flottamenedzseri pozíció lett volna emlékeim szerint, vagy ehhez nagyon hasonló állás.
2018. júl. 11. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
83%
Kedves kérdező, képesítés, speciális tudás nélkül tényleg örülj, hogy van munkád. Utálom, mkkor az egyszerű proli veri a mellét, hogy őneki bizony nem elég a nettó 150. Sajnos nem rajtam múlik, de ilyen gyári munkások, pincérek, stb. ne akarjanak már nulla felelősségért vagyonokat keresni. Pár év és jönnek a robotok, úgysem lesz szükség rátok.
2018. júl. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

"mellét, hogy őneki bizony nem elég a nettó 150."



Milyen nettó 150?? Te mi a lótökről beszélsz? Nettó 150? Még bttoban se!!!!!

2018. júl. 12. 07:42
 29/57 anonim ***** válasza:
63%
Figyelj, képzetlen vagy és lusta, így örülj annak hogy van mit enned...
2018. júl. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:

Tanulj vmi szakmát. Nem kell nagyon komoly dolgokra gondolni, valami egyszerűbb OKJ-s tanfolyamra jelentkezz (2 ingyen van elvileg). Vannak 1-2 évesek, elvégzed és legalább lesz 1 vagy 2 papírod pluszba. Már nőttek az elhelyezkedési esélyeid. Nyilván nem leszel ettől milliomos, de legalább nem minimálbérért kell gürizni. Egyébként meg annyi, de annyi könnyűipari cég keres munkát, hogy az ember végigolvasni sem tudja.

Nálunk (Veszprém megye), tele vannak az újságok hirdetésekkel, egy-egy cég akár 5-6 vagy több pozícióba is hirdet! Még a legkisebb falvakba is van valami kis üzem ahova keresi kaz embert + bejárás támogatás / ingyen busz, cafeteria, jelenléti bónusz, műszakpótlék stb. És a legtöbb helyen nem minimálbért ajánlanak KEZDŐFIZETÉSNEK SEM!

Vannak olyan ismerőseim, akik 8 mindössze általánost végeztek - igaz pár éve már egy cégnél vannak - de 200-250 ezer NETTÓT megkeresnek havonta!

Ha ez az egyébként nem kiemelkedően fejlett megyében így van akkor Budapesten és Pest megyében elképzelni nem tudom, hogy mennyi üres állás lehet.

2018. júl. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!