Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki szerint ma már a munkáltat...

Aki szerint ma már a munkáltató kuncsorog a munkavállaló után az hol él?

Figyelt kérdés

Olvasok gyakran olyan véleményeket hogy ma már nem az ember kuncsorog állás után, hanem a munkáltatók könyörögnek az embernek hogy menjen oda/ne menjen el...

Aki ilyet mond-ír az melyik bolygón él? mert nem ott ahol én az tuti...


Hol hajtanak a cégek ember után? Hol? és itt az átlagjózsi számára is elérhető melókra gondolok, ne agysebész meg sztár-IT-s munkákra.

Hol van olyan hogy én válogathatok és könyörögnek hogy ne mondjak fel?

Hol?

Hát örülök ha van állásom és állandóan fenyegetnek hogy kirúgnak. És örülhetek ha jelentkezek valahova és egyáltalán 10ből 1 helyről valami válasz jön.

Le se szarják a jelentkezésemet.


Hol élnek ezek akik ilyeneket írnak?


2018. júl. 11. 20:29
1 2 3 4 5 6
 51/57 A kérdező kommentje:

"Nem akarlak elkeseríteni, de engem egy fos, semmit érő "+


Nyugi nem keserítesz el mert egy szót se hiszek .

2018. júl. 12. 19:57
 52/57 anonim ***** válasza:
Annyira kamu vagy kérdező, hogy 5 km-ről szaglasz - mégis minek erőlködsz nap mint nap?
2018. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Jelentkezz az Audihoz te szere ncsétlen gy ökér idióta és meglátod, hogy nem hazudok...

Csak akkor a balf*s z vagy h itt rinyálsz ahelyett ,hogy KÖRÜLNÉZNÉL a nyitott állások között...

Szánalmas

2018. júl. 12. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim válasza:
Jesszus. :D Azoknak akik után kapkodnak, meg nem akarják őket elengedni, olyan végzettségük van. Mi különöset vársz azért hogy dolgos ember vagy? Az emberek nagyrésze szintén az. Bár én jövőre jelentkezem egyetemre, de nekem is csak érettségim van és örülök hogy hamar találtam munkát, nem azon háborgok hogy miért nem kapkodnak utánam és könyörögnek nekem.
2018. júl. 13. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 A kérdező kommentje:

"? Az emberek nagyrésze szintén az. B"


Hááááááttt.... bizonyos életkori alatti naivitás kell ehhez a kijelentéshez...

2018. júl. 13. 07:58
 56/57 anonim válasza:
Persze, attól függ, lehet hogy te olyan embereket ismersz akik lusták dolgozni, de az én ismerőseim 90%-a ugyanúgy dolgos ember.
2018. júl. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:
A BKV mindig keres buszvezetőket. Állítólag 200 nettóért. Szerintem próbáld meg ezt a vonalat, kb csak jogsi kell hzzá.
2018. júl. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!