Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért nem talál az ember munkát?

Miért nem talál az ember munkát?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok,7 éve élek munkanélkuliként alkalmi munkavállaloként, van egy szakmám festö ,tapétázo és nem kapok abban sem munkákat pedig állitolag hiány van,és ezáltal nem tudtam tapasztalatot szerezni.

Voltam ilyen támogatott tanfolyamon vagyonorit tettem le, és szintén ez van nuku bejelntés, nincs rendesen megfizetve 700as orabérek vicc.

És itthon kel ulnom ,várnom a csodát és ez pokoli,napi 12-orán keresztul bongészem az álláskinálatokat, vagy nem jeleznek vissza, vagy tapasztalat kell, vagy édesfiam nem leszel bejelntve,csak alkalmiban.

És mivel panellakásban lakunk,ez pokoli kibirni, bediliztem mégis csak 6 évröl beszélunk és nem tudtam elindulni.

Festöként csak ilyen alkalmi egy egy napos munkáim voltak,feketén persze.

Ugy volt megyek egyetemre, hiszen kituno érettségim van, de egyetem az drága, és azzal sem biztos hogy tudnék munkát találni.

Kapcsolatok kellenek ami nekem nincs, és,soha nem is volt.


2018. júl. 12. 17:28
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Igen, havi 150 ezerből 85 ezer elmegy albérletre.
2018. júl. 12. 17:58
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy teljesen egyértelmű munkakerülő lusta disznó kérdése. Gyár, posta. Ide 120%, hogy felvesznek, csak hát akinek büdös a munka, az ne tegyen fel ilyen kérdést. Mellesleg festőként nem hiszem, el, hogy nem találsz munkát. Ja, hogy nem is akarod, hogy a munka megtaláljon... így már érthető.
2018. júl. 12. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
90%
ma a festőket majd hogy nem le nem copják a cégek hogy menjenek hozzájuk dolgozni, ugyhogy nálad inkább valami mentális gond lehet amiért nem dolgozol.
2018. júl. 12. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
75%

Időpont ma 18:07


Persze, az, hogy lusta és nem is akar. Kb ennyi.

2018. júl. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

"Gyárba 3 muszakba,monotom munkára ahol a sok zsi.... f..s irányit? Na köszönöm én oda nem."


Ja, hogy ilyen úri igenyeid vannak? Akkor főjjél tovább a saját levedben a panelban.

2018. júl. 12. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem találsz mert nem akarsz dolgozni
2018. júl. 12. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
93%

"nekem arra sincs pénzem hogy megvegyem hozzá a szukséges dolgokat"


Kell egy terihenger, pár ecset, glettvas, kanál, meg egy vödör, 5000 forintból teljes festőfelszerelésed lehet.

2018. júl. 12. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Az egyetem miért lenne drága?

Mindenkinek 12 államilag támogatott féléve van... + ott a koli, diákhitel1 és 2, mint kisegítő lehetőségek.

Én azt javaslom, hogy jelentkezz pl. gépészmérnökire államin és költözz koliba. Vegyed fel a diákhitelt, az havi 72 ezer Ft. Abból a koliban már kibírod.

És alakalmi melót, pl. hétvégi takarítást, ilyesmit azt még mellette is vállalhatsz, vagy festést feketén, csak hogy legyen egy kis + ZS.

2018. júl. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Tanulj nyelvet, aztán menj külföldre. Ithon sose lesz normális munkád.
2018. júl. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Nem annyira rossz hely egy gyár. Érdemes lehet megpróbálnod, ha nem tetszik még mindig felmondhatsz próbaidő alatt.

Első munkahelyem gyár volt, két év alatt félre tudtam tenni annyit, hogy elkezdjem az egyetemet.

2018. júl. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!