Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány határidőn túli csak...

Hány határidőn túli csak részbéres fizetési lépését néznétek el a munkáltatónak mielőtt felmondanátok?

Figyelt kérdés

Márciusi bérem 1 hetes késéssel jött, de megjött.

Áprilisi bérem nem késve jött, de 30.000-el csonkább volt mint a szerződéses, a 30-at vagy két héttel később megkaptam

Májusi bérem 20-al csonkább volt, azóta se kaptam meg a hiányzó részt

Júniusi bérem 15-el csonkább volt, azóta se kaptam meg a hiányzó részt

Júliusi bér még nem jött, nem is kellett jönnie, de kíváncsian várom az anomáliát


Bérpapír az nincs, évek óta nem is látott itt senki olyat. Fogalma sincs senkinek a hiányzó összegek hova tűnnek (nem csak tőlem vonogatnak le) bérpapír az nincs ugye ... de van egy tippünk hova tűnnek a pénzek.


Még hány húzását néznétek el a cégnek felmondás előtt?


2018. aug. 5. 09:35
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Mehetsz gyárba is, manapság minden lusta trógert felvesznek az emberhiány miatt és leüvölteni se szabad a fejüket (vezetői utasítás :P), hiába csinálnak baromságot és/vagy nem fogják fel harmincadszorra sem, amit kérnek tőlük.


De tökéletesen jó neked az irodai fszverés nulla pénzért és feljelentést tenni is túl gyáva vagy, szóval maradj csak ott, ahol vagy és lehetőleg írj ki még heti min. 10 kérdést a nyomorodról (azért arra kíváncsi lennék, a munkahelyeden a főnökeid mit szólnának, ha valahogy eljutnának hozzájuk az itteni kérdéseid és kommentjeid).

2018. aug. 5. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Kozmunka, az lenne a nekedvalo. Ilyen iq szinttel ott kiraly lennel:)
2018. aug. 5. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

"Mehetsz gyárba is, "


És ott megadják a heti 32 órára a nettó 140-et? Mert ha igen akkor.... akkor se megyek oda hiszen azt itt is megkapom és nem gyár 3 műszak hanem iroda 1 műszak ahol a napi dráma max az lehet ha kifogy a kávégép.

Igaz a 140ből kapásból 20 at ellopnak de akkor is 32 óra 120-ért.

ezt übereli a gyár? laza 6 órás 9 órás kezdetű beosztással?

HM?



Mert a közmunka az nem.

2018. aug. 5. 16:05
 14/28 Koplárovics Béci ***** válasza:

"hát ezt mondom én is ezer éve! hogy nem mondok fel mert örülök h van munkám! "


Akkor meg nem tökmindegy, hogy mennyit késik? Ha az életben nem fizet, sőt még azt mondja, hogy add el a vesédet és add neki oda a pénzed, még akkor is neki fogsz dolgozni. Valószinűleg pontosan tudja, hogy ennyire életképtelen egyed vagy, pontosan tudja, hogy bármit megtehet veled, te akkor is csak a biorobotja leszel.

2018. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

"... és nem gyár 3 műszak hanem iroda 1 műszak ahol a napi dráma max az lehet ha kifogy a kávégép"

Nekem az is dráma lenne, hogy nem kapok fizetést, de úgy látom, neked ez apróság. Ha tényleg ilyen jó a munkahely, akkor meg miért írod ki róla a sokadik kérdésedet?


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-f..

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__munkahely-kollegak__..

(bár nemrég még széthullóban volt a cég, problémamegoldás helyett nyaralgatott a főnök - ám ha tényleg az a legnagyobb baj, hogy kifogy a kávé a gépből, fel ne állj, az isten szerelmére, mert csak rosszabb jöhet)

2018. aug. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
100%
Hagyjátok, vagy troll vagy olyan buta, hogy segíteni sem lehet rajta.
2018. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

"bár nemrég még széthullóban volt a cég, problémamegoldás helyett nyaralgatott a főnök"


Most is széthullóban van sőt szerintem az elmúlt 20 évebn folyamatosan hullik szét és igen, a főnök szarik a fizetésre mindenre elmegy nyaralni. Miért teheti ezt meg? mert tudja úgyse lesz a világon semmi következménye.... miért lesz? Nem lesz. Mint az ábra mutatja.



A másik. Tanulságos kis sztori.

Állásinterjún voltam (mert ám ha hiszitek ha nem folyamatosan állást keresek és amikor azt írom semmi sincs max még ennél is szarabb az nem kitaláció az tapasztalat....)


Szóval állásinterhú. A diplomámmal felvettek volna egy állami művházba.... hurrá??? Csak alá kellett volna írnom!


Nem írtam!

És miért? Mert 6 havi kult közfogi program keretében vettek volna fel.... havi nettó 70-ért, az a nettó 7

2018. aug. 5. 19:36
 18/28 A kérdező kommentje:

Az a nettó 70 is csak 6 hónapra aztán lapát és jön a köv kult közfogis!!

Na nemet mondtam eljöttem.

2 hete volt ez.

És már betelt a hely. Már ott ül egy diplomás „sorstársam“ aki főállásban havi 70-ért bohóckodik ott 6 hónapig.

Bakker még én se vállaltam el, mert ennél még a mostani helyem is jobb!!!

Na valaki meg igen, mert másnak még ez sincs...

Na?

Tanulság????

És Budapest! Nem Borsod!


„Nekem az is dráma lenne, hogy nem kapok fizetést, „


Senki nem írta hogy nem kapok fizetést... nem kapok ANNYIT mint a szerződésben van... ezt írtam!

2018. aug. 5. 19:41
 19/28 anonim ***** válasza:
Imádom olvasni ezt a vergődést:DDDD
2018. aug. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

DE hogy ebben mi a vergődés.... másrészt meg ha imádod olvasni akkor csak jó hogy írok nem?

Naná hogy jó. Hiszen még imádják is.

2018. aug. 5. 19:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!