Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hány határidőn túli csak...

Hány határidőn túli csak részbéres fizetési lépését néznétek el a munkáltatónak mielőtt felmondanátok?

Figyelt kérdés

Márciusi bérem 1 hetes késéssel jött, de megjött.

Áprilisi bérem nem késve jött, de 30.000-el csonkább volt mint a szerződéses, a 30-at vagy két héttel később megkaptam

Májusi bérem 20-al csonkább volt, azóta se kaptam meg a hiányzó részt

Júniusi bérem 15-el csonkább volt, azóta se kaptam meg a hiányzó részt

Júliusi bér még nem jött, nem is kellett jönnie, de kíváncsian várom az anomáliát


Bérpapír az nincs, évek óta nem is látott itt senki olyat. Fogalma sincs senkinek a hiányzó összegek hova tűnnek (nem csak tőlem vonogatnak le) bérpapír az nincs ugye ... de van egy tippünk hova tűnnek a pénzek.


Még hány húzását néznétek el a cégnek felmondás előtt?


2018. aug. 5. 09:35
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Én is, de el kéne küldeni valahogy a főnökének, biztos ő is értékelné. :D
2018. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

"Én is, de el kéne küldeni valahogy a főnökének, biztos ő is értékelné. :D"


És vajon mit mondana rá? Hogy "hazugság"? Hát azt nehezen... előkapjuk a szerződést megnézzük abban mennyi van mennyit utaltak.... és akkor szólaljon meg a főnök!

Na arra én is kíváncsi lennék.....


Meg akkor is amikor április végén még nem volt a kezemben az adóigazolásom, aminek ugye jan 31-i kjellt volna....


de azt is megklrdezhetjük a dicső főnök úrtól hol vannak a bérpapírok ? Azok amiket minden hó 10-ig köteles kiadni.. évek óta nem látott is senki bérpapírt.. na azok hol, vannak?

Főnök úr? Olvasod ezeket!!! Olvasd....

2018. aug. 5. 19:58
 23/28 anonim ***** válasza:
Pl. kibszna becsületsértésért és rágalmazásért (talán fel is jelentene), ha meg valóban törvénytelenséget csinál, jelents fel te. Munkaügyi perekben szép összegeket lehet nyerni kártérítésként, ha ennyire egyértelmű az ügy.
2018. aug. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

"Pl. kibszna becsületsértésért és rágalmazásért (talán fel is jelentene"


Érdekes lenne.... előveszem a szerződésem és a bankszámlakivonatom és utána beszéljük meg a rágalmazást....


A másik meg bérpapír. Ha én most azt állítom 10 éve nem kaptam bérlapot, nem nekem kell bizonyítani h nem kaptam-hanem NEKI a munkáltatónak hogy dokumentálva átadat... (jogiforum.hu)


Szóval rágalmazás... oké Akkor mutassa be az elmúlt évek igazolt bérlap átadásait... (évek óta semmit se kaptunk).

Na rágalmazás.... nem lezs itt rágalmazás.

A feje búbjáig szaros!!

2018. aug. 5. 20:10
 25/28 anonim ***** válasza:
Akkor hajrá, jelents fel.
2018. aug. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Na csak visszajutottunk ide...

akkor újra elmondom kb 100000000000 alkalommal.

NEM JELENTEM FEL. miért nem? Mert AKKOR ELVESZÍTEM AZ ÁLLÁSOM. És azt nem lehet olyan nem létezhet hogy én innen eljöjjek mert hova mennék??? Hova? A semmibe a közmunkába??? Nem jelentem fel nem mondok fel, maradok tűrök és nyelek aztán ha már végképp elég és nem bírom majd, fogok egy kötelet és felkötöm magam. EZ lesz.

Más nem lehet. Ami itt folyik az tűrhetetlen és mégis tűrnöm kell amíg bele nem döglök.

Bele fogok majd egyszer. és akkor vége és ennyi.

Ez van.

ÉS nem nem várok sajnálatot semmit se várok. Csak elmondom mi van.

2018. aug. 5. 20:16
 27/28 anonim ***** válasza:
Kapnál annyi kártérítést, amivel egy darabig elleszel.
2018. aug. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

"Más nem lehet. Ami itt folyik az tűrhetetlen és mégis tűrnöm kell amíg bele nem döglök."


Nagyszerű, de minek írod ki hetente min. 5x? Valami mentális betegséged van vagy csak sima feltűnési viszketegség?

2018. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!