Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Állásinterjú óta eltelt 11...

Állásinterjú óta eltelt 11 nap, van még remény?

Figyelt kérdés
Azt mondták, hogy minden esetben visszaszólnak, sikeresnek éreztem az interjút.. Szerintetek van még esélyem? Írtam nekik pénteken érdeklődő e-mailt, de még arra sem kaptam választ? :(
2018. aug. 27. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Van remény, nekem volt hogy 3 hét után szóltak hogy mehetek:)
2018. aug. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, bízom benne :)
2018. aug. 27. 18:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Még van remény, de negatív elbírálás esetén általában nem szólnak vissza, arra már nem veszik a fáradtságot.
2018. aug. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt már, hogy egy hónap múlva jeleztek vissza, hogy felvennének, pedig már teljesen leírtam őket (olyannyira, hogy közben már kezdtem máshol). Ennek ellenére azért nem ez az általános, inkább érdemes tovább keresgélni, legfeljebb kellemesen csalódsz.
2018. aug. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!