Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Megéri ennyiért dolgozni?

Megéri ennyiért dolgozni?

Figyelt kérdés

625 Ft-os nettó órabér jónak számít egy nyári

diákmunkásnak? (Fizikai munkát kell végezne.)

Tudom.. Jó ,,korán˝ teszem fel a kérdést,de már most kezdek gondolkodni,hogy jövőre hogyan tovább.

Ha nem éri meg,akkor mennyiért keressek munkát?



2018. aug. 30. 12:41
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Nem éppen Japánba szeretnék menni. De ha mégis,az változtat a kérdésen? Nem. Nekem legalább vannak céljaim,amik lehet elég gyermetegek,de legalább teszek érte,hogy megvalósuljon és nem aputól meg anyutól tarhálok az én ˝hülyeségemre˝ pénzt,hanem megdolgozok érte.

Egyébként nem azt mondtam,hogy kiköltözök,hanem hogy nyaralok. De ha ki is akarnék költözni,az miben változtatja meg a te életed? Miért fáj neked az,ha valaki küszködik a céljaiért, vagy akár jobb az élete,mert egy álma valósult meg?

De ha Amerikát írtam volna,akkor minden a legnagyobb rendben lenne,hiszen az Amcsi. Ugyan ez Németországgal és Ausztriával eljátszva.

Nem értelek.. De mindegy..

Köszönöm,hogy írtál. Legalább ráébredtem ismét a siralmas magyar mentalitásra. TISZTELET A KIVÉTELNEK!

2018. aug. 30. 20:14
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
De minek írtál az én egy mondatomra egy 20 soros védekezést? :( Hjaj... nem kell megvédened magad.
2018. aug. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Nem védekezés. Csak éppen elegem van,hogy akárhányszor olvasok valamit ázsiai utazással kapcsolatban,mindig van egy élettelen,aki megpróbál a lehető legnegatívabb kommentet írni. Miért nem lehet normálisan megírni a rossz élményt,vagy akár a te véleményed?
2018. aug. 30. 20:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nem véleményt írtam, csak beböfögtem egy megjegyzést, mert jól esett. Mert tipikus magyar vagyok :D
2018. aug. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

Neked kell átlátnod, hogy megfelelő-e számodra ennyiért dolgozni. Hosszabb idővel, de ebből is ki lehet egy utazás költségeit termelni, kérdés, hogy számodra ez megéri-e. Egy nyár nem biztos, hogy elég lesz.

Ha átlag viszonylatban nézed, hihetetlenül kevésnek számít, főleg Budapesten, ahol nettó 900-1200 Ft-ot simán kifizetnek diákoknak is.

2018. aug. 31. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem értem miért teszed fel a kérdést.. Ha találtál volna jobb ajánlatot, akkor nyilván azt fogadnád el. Tehát ez az egyetlen lehetőséged jelenleg. Ha tényleg annyira minden áron akarsz pénzt keresni, el kell fogadni, és folyamatosan nézni a lehetőségeket. De ha Budapesten élsz, akkor kizárt hogy ne legyen olyan állás, amiben 850 nettót minimum megkapod.
2018. szept. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nem.

Én tavaly hasonló pénzért dolgoztam a CBA-nál, összesen 18 napra 95.000 Ft...

Sajnos későn kezdtem keresni, és kb csak ezt találtam.

2018. szept. 1. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Én Veszprémben 15 évesen egy király melót találtam nagyon könnyen diákszövetkezetnél, nettó 900-as órabérrel, sztem a 625-ös órabér elég kevés, annyiért nem vállalnék fizikai munkát.
2018. szept. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!