Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy pályakezdőnek hol érdemes...

Egy pályakezdőnek hol érdemes próbálkozni? (Eladó)

Figyelt kérdés

Jelentkeztem több helyre, ruhabolt, pultos, telefonos üzletbe de sehová sem vettek fel, gondolom tapasztalat hiánya miatt vagy nem tudom, de szeretnék már dolgozni hol próbálkozzak így?

20L bolti eladó



2018. szept. 1. 16:50
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%

# 7: LOL:D


És a híradóba grafikonon meg anyám kínján ábrázolták , hogy 2014 óta micsoda változásokon ment át a kereskedelemben dolgozók fizetése. 2018-ban a grafikon bruttó 220-at mutatott.

Ja hát ez mind szép meg jó, csak épp felvenni nem veszik fel az embert egy normális helyre sem.


Pár éve elvégeztem egy komplexnek nevezett eladóit, tanultam gyógynövényt is (a kérdező egyik válasza kapcsán jutott az eszembe) a tanár állította, igen igen ezzel ellehet majd helyezkedni herbáriában is. Ehhez képest külön gyógynövény eladóit kérnek vagy gyógyszertári asszisztensit + több év gyakorlatot.

2018. szept. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
11%

Na nehogymar ne jarjon a bkv 9-es, ejszakai jaratrol hallottal? Nyavalyogni meg nem kell, a nepszinhaz utcan kivul is van elet:D

Abba meg beletalaltal, hogy nem 650-ert dolgozom, 4-5 ezer forintos szamlazott oradij alatt meg sem mozdulok:)

2018. szept. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Egy csoporttársam megyeszékhelyen aztán az utcán, a piacon hagymát, krumplit árult, mert nem vették fel sehova sem és tele van a város tescoval, aldival, lidllel, árkád, spar, interspar, kínai, penny, sorolni nem tudom. Most meg gyárba kínlódik.
2018. szept. 1. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

ÉS kérdező jeleneg hol dolgozol? Ki tart el? Szüleid?

Nos én ugyanebben a helyzetben voltam mint 20 évesen, szakmámban nem találtam munkát, azota nem is volt szinte, sak alkalmi munkák 26 éves vagyok már. ÉS depressziós lettem au egésztől.

Most minjdárt jön a sok okoskodó hogy lusták vagyunk dolgozni,

Erre én azt mondom, Nem az ember lusta a munkára, hanem a munkáltatóknak nagyok az elvvárásaik.

Csakhogy valahonnan kezdeni kell, de ha mindenhova tapasztalat kell, akkor hol szerezzen az ember tapasztalatot hogyha mindenhova az kell? Szo..ja ki a kussájjbol? Vagy mi??? Valahonnan el kell kezdeni, az meg nem az iskola.

Ezért sme értem a munkáltatokat.

2018. szept. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
89%
Alja, undorító egy dolog lökni mindig, hogy munkaerőhiány van, aztán kereskedelmi bizonyítvánnyal négis, vannak olyan emberek akik gyárba dolgoznak 100 ezerért + elmegy mellette pár órába takarítani is, miközben leadják a híradóba, hogy hiány van és 200 ezres fizetésért sem mennek dolgozni az emberek.
2018. szept. 1. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
64%
Gyerekek, attol hogy a kacsa nem tud uszni, nem a viz a hulye. Az, hogy ti nem kelletek, az nem a munkaltato hibaja. En is a legjobb embereket akarom felvenni, akkor is ha idobe telik megtalalni oket. Lo helyett nem jo a szamar.
2018. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
31%
Az meg, hogy pocskondiazzatok a munkaltatokat, az a sajat gyengesegetek. Magadnak ismerd be hol a hiba, ne masra vetitsd ki.
2018. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
79%
De te ne beszélj most megint mellé, meg félre. A legjobbat hát, az aki a tv-ben nyilatkozik könnyek között azt mondja neki mindegy lenne ki meg mi, csak menjen a bolt már.
2018. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
51%
Haat fiam, ha elhiszel mindent, amit a tv-ben latsz, akkor szerintem engedd el es irany a kozmunka:D
2018. szept. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
70%

Tehát csak a lovat veszik fel és a szamárt nem.

Na most azzal a szerencsétlen szammáral mi lesz? Megy be a munkanrlkuliek mellé, hajléktalan lesz, mert a szakmájával nem tud elhelyezkedni ? Vagy mi lesz vele?

Ezért van munkaeröhiány jo szakmunkásokbol,mert a mai generáciot nem képezik ki, nem adnak megfelelö szaktudást, illetve a cégek sem adnak nekik esélyt.

2018. szept. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!