Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bp-en nettó 130-ért mennyi...

Bp-en nettó 130-ért mennyi munkaidőt várhatnak el irodai munkakörben? Szokásos irodai asszisztensi feladatkör, de diploma elvárás

Figyelt kérdés

A bérezés nettó 130-ra jönne ki, ezért heti hány óra a reálisan elvárható munkaidő? Bp.


Mondjuk megjegyzem ismerősöm kult közfogiban nettó 70-ért irodista teljes munakidőben Bp-en. És ő is diplomás.


2018. okt. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6
 51/51 anonim ***** válasza:

Nagyon nem mindegy milyen szakra jártál egyetemre és milyen okj-éd van.

Egésügügyi okj kébzésel tuti lesz munkád,és orvosi diplomával is lesz munkád,ahogy mérnöki és infos diplomával is.

Viszont ha olyan okj kébzésen voltál amin nagyon sokan vannak és van elég ember ott nem fognak sokat fízetni.

Tegyük fel pénzügyis okj,valami hasolo írodai okjval nem fognak felvenni mert anyira sokan vannak.Diplomával hasoloan egy bölcsészt ,média szakost,vagy egyébb olyan szakot ahol nagyon sokan tanulnak ,ha fel is vesznek nagyon kevés pénzért.

Elenben ha elmész egéségügyi okjra bisztos lesz munkád,ha épitőiparba mész bisztos lesz munkád és még jól is fízet,ugyan így ha orvosnak mész lesz munka ,mérnöknek lesz munka.

Ilyenkor elkel dönteni mi a fontosabb a pénz vagy az amit szeretsz.

Nekem nagyon nagy mázlim van mert engem pont a hiány szakmák érdekelnek ,és ilyen szakokon tanultam mindig is és most is ilyen szakon vagyok.

Aról nem is beszélve ,hogy hiány szakmákon tanulok enek elenére kaphatam volna íroda munkát is olyan munkáról van szó amihez bőven elég egy érettségi ,havi 400000 ft fízestésért.

Szoval ez általában mindnig így van aki nem keres az talál aki keres meg nem talál.

2020. júl. 20. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!