Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Bp-en nettó 130-ért mennyi...

Bp-en nettó 130-ért mennyi munkaidőt várhatnak el irodai munkakörben? Szokásos irodai asszisztensi feladatkör, de diploma elvárás

Figyelt kérdés

A bérezés nettó 130-ra jönne ki, ezért heti hány óra a reálisan elvárható munkaidő? Bp.


Mondjuk megjegyzem ismerősöm kult közfogiban nettó 70-ért irodista teljes munakidőben Bp-en. És ő is diplomás.


2018. okt. 14. 15:08
1 2 3 4 5 6
 41/51 A kérdező kommentje:

Én képzem magam letettem levelezőn egy egyetemi MSc-t saját időben saját zsebből fizetve. Mit értem vele? Azt hogy lett egy újabb diploma amit ehetnek a molyok a fiókban.

Mert kutyának se kellek így se.

2018. okt. 15. 08:39
 42/51 anonim ***** válasza:
49%

40

Volt, akik végeztek x tanfolyamot, mivel azt mondták nekik, ha elvégzik, utána rendesen felveszik őket, ez nem történt meg, idővel 2-en elmentek, a 3. még úgy tudom kitart.

Van 2 diplomám, okj-és papírom is, de sokra nem mentem velük, most teljesen más irányban tevékenykedem.

2018. okt. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/51 A kérdező kommentje:
na tessek. berrobbanas munkaerohiany 200 alatt nincs ember mi??? kamu!!! sokan a minbernek is orulnenek de meg az sincs!!!! es diplomas tanult emberek.
2018. okt. 15. 09:50
 44/51 anonim ***** válasza:
90%
8 órát elvárhatnak. Mivel LEGALÁBB középszintű végzettséget igényel a munka, így a garantált bérminimumot KELL fizetni. Ez az összeg jelenleg bruttó 180500Ft, aminek a nettója 120000Ft. A te általad írt 130000 nettó bér ennél magasabb. Szóval 8 óra napi munka elvárható ennyi pénzért.
2018. okt. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/51 anonim ***** válasza:
36%

Amúgy én is voltam közmunkás 9 hónapig (aztán elmentem inkább gyárba a fősuli utolsó évére-levelező külker.), ezelőtt majd 10 évvel fősuli mellett, ráadásul nem irodában, vízügynél, kint a gátoldalon, nőként, pont árvizes időszakban, napi 8 órát talpaltam gumicsizmában meg szalmát villáztam :D

Most meg keresek 550 bruttót mint írtam, igaz el is költöztem Bp-re. Otthon lehet én se találtam volna ennyiért munkát. Bár nővérem is 400 bruttót keres szolnok megyei legnagyobb multi irodájában.

Aki inkább él így csak ne kelljen költözni az mazochista :D Nekem nem kellett az az élet, inkább költöztem....

2018. okt. 15. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/51 A kérdező kommentje:

"ki inkább él így csak ne kelljen költözni az mazochista "


És miből költözzek hm? MIBŐL? saját lakás nincs a szüleim házának pincéje van átalakítva lakásnak ott lakom, eladni nincs mit, ami tartalékom van abból max egy kutyaólat vehetek.

Miből költözzek? albérlet? És miből? Ha albiba megyek akkor legalább 100.000-el többet kéne keressek mint mots hogy a végén ugyanannyi maradjon a zsebemben mint most és akkor még költözzek is?

Miből? Minek?

Hogy ugyanott legyek aahol most vagy még ott se???

2018. okt. 15. 11:19
 47/51 anonim ***** válasza:
36%

Aki akar megoldja, nekem se volt, apám azóta is közmunkás, igaz nem a minimumért, hanem a szakmunkás bérért, anyám keresetével együtt kb épp kijönnek... szerinted mindenkinek adnak aki elköltözik?

Én speciel a közmunkás béremből is raktam el ötezreket, eladtam a gyárban kapott ajándék tv-met, meg kértem KÖLCSÖN amit megadtam az első 3 pesti fizetésemből...

De nem baj ha neked jó így maradj, én soha többé nem fogok úgy élni...elég volt egyszer....Ha 40 ezres cipőt akarok akkor azt veszek, nem fogok még egyszer nélkülözni. Aki nem tesz ellene minden áron annak nem rossz eléggé.

2018. okt. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/51 A kérdező kommentje:

"Én speciel a közmunkás béremből is raktam el ötezreket, "


Pfff legalább gondold át mit hazudsz!! 5000???? /hó??


Akkor 1 év alatt 12x 50.000 = van 60.000-ed! De jó!! akkor máris megvan egy fél havi albérleted 1 évi spórolás után! De jó!!!!

Csak kár hogy egy albinál 3 havi kauciót kérnek kapásból...


Legalább gondold át mit hazudsz!!

2018. okt. 15. 11:34
 49/51 anonim ***** válasza:
36%

Olvasni tudsz?

Leirtam hogy eladtam a tv-met (120 ezerért) raktam el meg kértem kölcsön..Máris kb 300.000 volt nalam kb. És ez nem most volt, pár éve...De ha olvasni se tudsz mit vársz?

Jó túlélést!

2018. okt. 15. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/51 anonim ***** válasza:
63%

Már megint te vagy az?!


A hülyeségeddel, hogy mindenki éhen hal és diplomások tömegei keresnek nettó százhuszat a fővárosban?!


:)))))))))

2018. okt. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!