Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoljak ha diplomával...

Mit gondoljak ha diplomával (diplomákkal. ) jelentkezek 8 általánost igénylő munkára és még vissza se jeleznek? Majd később „nem felelt meg“?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak erről? Betanított munka azonnali kezdés semmi se kell csak 8 általános. Jelentkezek életrajz benne diploma 1 diploma 2 és várok.

És semmi. Vissza se jeleznek.


Felhívom őket, megígérik utánanéznek.

Majd jön a formválasz mailben. NEM FELELT MEG.


Bakker MINEK NEM FELELTEM MEG??? A kritériumoknak? A 8 eleminek a 2 diplomával nem feleltem meg??


2018. okt. 21. 15:26
1 2 3 4 5
 21/43 A kérdező kommentje:

"és jól megfizette őket. Ellenben aki elvégzett egy egyetemet, van 2 nyelvvizsgája és korábban mondjuk 300 ezret keresett,“



öööö jól megfizette őket.... és 300 egy mondatban? akkor mit is jelent a jól megfizette ?? mennyit is kaptak ha jól megfizette őket de 300at nem kapták meg?

mennyit kaptak? 200at se bruttóban? Jól sejtem?


"Van olyan diploma amivel csak közalkalmazott lehet valaki??? Melyik ez?“


A trollkodást csak ésszel. Van ilyen diploma....van. Bőven van.

Rengeteg.



"ha tökéletesen megfelel neked a 8általános szintű munka.“


Amíg 2 diplomával 180at kapok míg 8 elemis melóval 220-al kezdenék... tudod mit? inkább az utóbbi!

2018. okt. 21. 18:05
 22/43 anonim ***** válasza:
#21 ezt mind értem. de akkor minek mentél egyetemre?
2018. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

"21 ezt mind értem. de akkor minek mentél egyetemre?“


Mert nem vagyok jövőbelátó azért..... ha valaki tizensok ezelőtt egyetem előtt azt mondja két diplomával annyit se fogok keresni mint egy teszkós árufeltöltő simán kiröhögöm.


Mindez volt 1999---ben akkor kezdtem az egyetemet. És most 2018ban mi van? 2 diplomával annyit se keresek mint egy teszkós árufeltöltő... és már nem rögögök.


De számon kérni rajtam hogy takony 18 évesként anno 20 évvel ezelőtt mi volt? Mi lett volna? Más világ volt! 20 éve volt! 18 éves voltam! MI lett volna.

2018. okt. 21. 18:12
 24/43 anonim ***** válasza:
ooooooh azt hittem frissdiplomás vagy! így már értem
2018. okt. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 A kérdező kommentje:

De persze tudom hogy jönnek a mindentudó állatok hogy „de én már akkor megmondtam volna“ a nagy szart. Fogalma se volt senkinek mi lesz nem 20 év, 1 év múlva se! Fogalma se volt senkinek!! Utólag lehet okoskodni, de előtte kellett volna.


Az én egyik egyetemen az ország legjobbjának tartott... úgy hívják hogy E...TE.... erről ennyit.

2018. okt. 21. 18:18
 26/43 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, hogy milyen területeken szerezted a diplomáidat?
2018. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
100%

Egy eladó tisztában van azzal, hogy nem fog nettó 300 ezret keresni kényelmes eladói munkával. Viszont ha 30-40 ezerrel többet keres, mint az előző munkahelyén, akkor annak már örül. Mint ahogy te is váltanál, még bruttó 40 ezerért is.


Egyébként nekem tanári diplomám van, de hülye lennék a közoktatásban dolgozni 140 ezerért.

2018. okt. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:

Hát nem tudtam, hogy van ilyen...

Én az Államigazgatási Főiskolán végeztem, közigazgatás szakon, ez elég közalkalmazottti szagú, mégsem dolgoztam egy napot sem közalkalmazottként, logisztikában dolgozok 6 éve, Ocean Freight területen-ebből 2 évet Koperben, felsőfokú végzettség (nem kategorizálva, felsőfokú és pont) meg jó angol kell hozzá, ezen felül minden más tanulható :) Mai napig ezer ilyen hirdetés van fent a neten.

Ezért furcsállom, hogy van ilyen speciális közalkalmazott diploma, mert szerintem nincs, ez csak azok fejében él, akik nem mernek váltani :)

Én fontolgattam a pénzügyőrséget,de mostanában inkább az exportálás érdekel, reptéren szeretnék dolgozni majd valami handling cégnél. És eszembe se jut, hogy nincs lehetőségem mert csak ez az államigazgatási főiskolám van :D

Na mindegy, csak megkapta a szemem ez a csak közalkalmazott diploma :D

2018. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Milyen diplomád van?
2018. okt. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
52%

Engedjétek el, ez az a nyomorult aki a világot okolja azért, mert van valami szociális gondozó diplomája, mellé meg valami zabhegyező.


Akinek már 18 évesen nem volt teljesen nyilvánvaló, hogy ezek semmire sem jók (nem is lenne szabad diplomának nevezni) az menthetetlen. Főleg az olyan, aki utána el is kezd benne dolgozni és miután 18 éve dolgozik benne annyira viszi, hogy egy anonim oldalon minden áldott nap elsírja, hogy neki milyen rossz. Apukám, neked rossz is marad majd, mert nyomorult teszetoszta szerencsétlen vagy.

2018. okt. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!