Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoljak ha diplomával...

Mit gondoljak ha diplomával (diplomákkal. ) jelentkezek 8 általánost igénylő munkára és még vissza se jeleznek? Majd később „nem felelt meg“?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak erről? Betanított munka azonnali kezdés semmi se kell csak 8 általános. Jelentkezek életrajz benne diploma 1 diploma 2 és várok.

És semmi. Vissza se jeleznek.


Felhívom őket, megígérik utánanéznek.

Majd jön a formválasz mailben. NEM FELELT MEG.


Bakker MINEK NEM FELELTEM MEG??? A kritériumoknak? A 8 eleminek a 2 diplomával nem feleltem meg??


2018. okt. 21. 15:26
1 2 3 4 5
 31/43 A kérdező kommentje:

"valami szociális gondozó diplomája"


Államig-igszerv + szoc + 4 FOSZ.

Ez van.

2018. okt. 21. 20:21
 32/43 Estádio de Felchút ***** válasza:

Mert te egy "túlélő állást keresel".

És ezt a munkáltató is tudja.

A megoldás: letagadod a diplomát (jó, tudom, hogy kamu szakon végeztél, de akkor is tagadd le).

2018. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
HR, logisztika, ha van nyelvtudásod
2018. okt. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

28as vagyok megint..


Azért ez nem kamuszak.. Egyáltalán nem könnyű és aki nem egy szerencsétlen el tud vele jól helyezkedni.


Nagyon sok volt csoporttársammal tartom a kapcsolatot. Van aki jegyző lett azóta, ne is mondjam mennyit keres.


De a legjobb barátnőm is a Főpolgármesteri Hivatalban van, 250 nettót megkap, és milliós nagyságrendű kafetériákat meg bónuszt évente mellé. (és vele együtt több ezer ilyen végzettségű kolléga)


Illetve nagyon sok pénzügyőr ismerősöm is van, főhadnagy és egyéb rendfokozatokban, 250 nettó, szolgálati lakás, évi 3 mozgóbér és a többi és a többi.


Tudnék még sok ilyet kiemelni a régi csoporttársak közül.


Szóval nem kamuszak, elvégezni sem volt egyszerű, gyakorlatilag jog az egész (polgári jog, büntetőjog, alkotmányjog, nemzetközi jog, közigazgatási jog, eljárásjog, stb. tárgyak voltak csak szinte) és elhelyezkedni is lehet vele jó helyen ha valaki nem egy nyomi világszerencsétlene.


Aki ilyen szerencsétlen, annak lehet 10 diplomája,akkor se fog vele elhelyezkedni.


Én azért nem ilyen irányba indultam, mert még a fősuli alatt utolsó időszakban jelentkezgettem mindenféle Profession hirdetésekre és behívtak a jelenlegi munkahelyemről, hogy érdekelne e az állás, hiába nem logisztikát végeztem elvállaltam, és meg is szerettem ezt a világot mert nagyon érdekes és nagyon jól lehet benne keresni, de ha nem így történik közszférában sem 120ért dolgoznék ez biztos.


Úgyhogy egy balfék miatt ne írjunk le egy komplett szakot, nem lehet mindenki gépészmérnök meg IT tehetség.

2018. okt. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

"8 elemis alkeszjózsi"...

aha, biztos nem tartanád rangon alulinak amit csinálnál.

lehet nagy szlogenekkel dobálózni, hogy minden munka becsülendő, és ez speciel így is van, csak amíg te így nevezed a leendő munkatársaidat, addig elég hiteltelen vagy.

szánalmas.

(ui. két diplomás bölcsész (!!!) vagyok, ugyanazon az egyetemen végeztem mint te, külföldön többezer euró nettót kapok havonta, erre varrj gombot. korábban otthon senki nem vett fel sehova, ezért letagadtam mindkét diplomámat, de mire felvettek volna, megvolt a külföldi állás - élelmesség, meg persze szerencse kérdése).

2018. okt. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem becsüld meg magad ebben a gazdasági helyzetben 180 bruttó egy kiemelkedően magas fizetés, örülj neki, hogy ezt megkapod
2018. okt. 22. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:

" csak amíg te így nevezed a leendő munkatársaidat, addig elég hiteltelen vagy."


Miért szerinted milyen emberek lehetnek ott el lehet képzelni.... hát amikor céges ügyben egyszer nyomdában voltam pár napot könyvelésen (most nem részletezem..) láttam milyen emberek vannak iylen heylen kisegítő /betanított pozícióban...


hát pár nap alatt X alkalommal küldtek haza valakit merrt ittas volt a munkahelyen. az a sok szakadt rozál rokkant feri piás józsi.... ott egy ép valamire való ember nem volt!

Hát ki megy ilyen helyre ugyan.

2018. okt. 22. 09:02
 38/43 anonim ***** válasza:

Emberek,és kérdező teli van az álláspiac, netto 300-400 ezres fizetésu munkákkal.

Miért nem találsz? Mi a diplomád?

Taegoncásnak felvesznek már netto 1500 ft/orát kapnak havi netto 240 ezret,normál muszakban.

Csak 80 ezer ft a képzés de támogatják is.

Aztán vagyonőr ,pl örzöl egy villát, netto 1400ft/oráért és egésznap nem kell csinálni semmit. De havi netto 260 ezer megvan, és oda is felvesznek.

Akkor, valutapénztárosokbol is hiány van, 5 napos képzés. És csak 45 ezer ft. Kb 220 ezret nettoba megkapsz.

Aztán ha nwm akarsz tanulni már, ott van pl csomagkuldo cégek ,rakodni ,ott van a posta 200 ezres netto fizubal,szintén felvesznek.

Teli van az ország költöztetö cégekkel szintén felvennének dolgozni bárkit aki akar.

Nem tudom mi a diplomád, könyvelökböl is hiány van, kereskedelemben is,

Stb..

2018. okt. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:

",ott van a posta 200 ezres netto fizubal,szintén felvesznek."


Hazudsz!

Érdekes a családban van ám postás és nem erről számol be!


[link]


Logisztikai küldeményfeldolgozó munkakör


maximális elérhető juttatás bruttó 196.000 HUF


mennyi az nettóban? 130 talán?

hm?

2018. okt. 23. 09:42
 40/43 A kérdező kommentje:

"Emberek,és kérdező teli van az álláspiac, netto 300-400 ezres fizetésu munkákkal."


Hagyjuk már ezt a szart! Adj már nekem nem egy nettó 300-400-as állást, hanemcsak egy szaros brutto 300ast!

Na! Itt vagyok diplomás pesti! És örülhetek a mostani BRUTTÓ 180as állásomnak amit kettő diplomásval és NÉGY SZAKMÁVAL van szerencsém betölteni!!


És még egy NYOLC elemis betanított melóra SEM VESZENK FEL kettő diplomával még oda se kellek!!

Ld a mellékelt példa. Nem mondható hogy nem jelentkeztem!

2018. okt. 23. 09:45
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!