Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit gondoljak ha diplomával...

Mit gondoljak ha diplomával (diplomákkal. ) jelentkezek 8 általánost igénylő munkára és még vissza se jeleznek? Majd később „nem felelt meg“?

Figyelt kérdés

Mit gondoljak erről? Betanított munka azonnali kezdés semmi se kell csak 8 általános. Jelentkezek életrajz benne diploma 1 diploma 2 és várok.

És semmi. Vissza se jeleznek.


Felhívom őket, megígérik utánanéznek.

Majd jön a formválasz mailben. NEM FELELT MEG.


Bakker MINEK NEM FELELTEM MEG??? A kritériumoknak? A 8 eleminek a 2 diplomával nem feleltem meg??


2018. okt. 21. 15:26
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

35. vagyok.


a 37. válaszoddal csak megerősítetted, amit épp kifejtettem rólad.

de szerintem ezt te is tudod (ha nem, akkor még rosszabb), de egyelőre megadom az esélyét, hogy nem nézlek komplett hülyének, csak egy provokatőrnek, akivel nem kell foglalkozni.

2018. okt. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 A kérdező kommentje:

"hogy nem nézlek komplett hülyének, csak egy provokatőrnek, akivel nem kell foglalkozni."


gyere az államigazgatásba itt találsz olyan 3000 hozzám hasonló "hülyét"

2018. okt. 23. 10:27
 43/43 anonim ***** válasza:
Ne etessétek a munkaügyes trollt!
2018. okt. 23. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!