Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Létszámleépítés, ilyen indokka...

Létszámleépítés, ilyen indokkal lehetséges?

Figyelt kérdés

Mint ismert, a közszférában nagy tisztogatãs van, és sajnálatos módon èn is beleestem. Tudom, hogy meg volt adva a vezetőségnek el kell küldeni X embert, nem feltètlenül a munkánkkal volt gond, csak döntést kellett hozniuk.

Ettől függetlenül én rákérdeztem, miért rám esett a választás. A kérdésen nagyon meglepődtek, először tereltek jobbra-balra. Érezték rajtam, hogy nem vagyok megelégdve a válszukkal, majd csak kinyögték..... pontosan idézem: “A férjed milliós fizetése lehetővé teszi, hogy ti meg se érezzétek, ha esetleg hosszabb ideig nem találsz munkát.” Sajnos egy közös ismerettség útján az igazgató asszony nagyságrendileg tudhatja a férjem fizetését.... de azt nem gondoltam volna, hogy a döntéshozatalba egy ilyen személyes jellegű tényezőt be lehet vonni...Ez egyáltalãn nem kapcsolódik a munkámhoz, nagyon rosszul esett ez az indok. Tudom, hogy ellene nem tehetek semmit. Nem is nagyon tudtam ezt az indokot lereagálni, mert lefagytam...


2018. nov. 3. 21:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
MÁK
2018. nov. 4. 19:17
 22/34 anonim ***** válasza:
Ha elküldtek akkor miért csak febr. 2től dolgozhatsz újból?
2018. nov. 4. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Elhangzott itt több jó szempont is ami ilyenkor szóba jöhet.


Sajnos ez olyan amikor nagyon jól nem is mindig lehet dönteni.


A konkrét vezetők fölött döntik ezt el, ők meg igyekeznek minél több fontos szempontot mérlegelni. Néha talán rosszul is döntenek, de ez ha emberi szempontokat is így figyelembe vesznek az jó emberre vall.


Jól sehogy se fog esni annak akit menesztenek, bármilyen indokkal is teszik.

2018. nov. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 TappancsMancs ***** válasza:
100%

Szóval érted. Ha rád esik az egyik választás akit elküldenek, valójában mindegy mit mondanak, mert nem sokat segít és se így se úgy sem esik jól.


Az egyedüli ami neked ebben megerősítés és pozitív, hogy nem a rossz munkavégzésed miatt esett rád a választás. Akár írathatnál is egy jó ajánlólevelet ami esetleg jól jöhet, bár kérni nem szokták, de bemutathatod és van egy plusz jó pontod.

2018. nov. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Annyit még hozzá, hogy ha neked most ez nem is jött ki jól, de egy jó vezető valóban mérlegel emberi oldaláról is bármiben is kell döntsön.
2018. nov. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Igen, csak az új munkáltatónak (ha egyáltalán fel is vesznek valahova) magyarázd meg valahogy, hogy nem a munkavégzés minőségével volt gond, hanem a hazatársad “túl jó” anyagi helyzete.
2018. nov. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
*házastársad. Most még ezzel nem tudok egyetérteni, de lehet, ha már elhelyezkedtem, másképp érzem, belátóbb leszek.
2018. nov. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Az ajánlóba nem kell benne legyen az indoklás, mármint a házastárs jó keresete. Abba elég és megfelelő az amit és így úgy amúgy jól dolgozol.
2018. nov. 5. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Meg arról szó sem volt, hogy a házastárs jó anyagi helyzetével lett volna gond. A gond a leépítés szükséglete, míg az anyagi helyzet egy szempont volt, de nem lényegi indok.
2018. nov. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Még az a szerencse, hogy félévente van értékelés, ha 90% felett vagy, akkor talán nem tekintenek rád levetett holmiként. 🙁
2018. nov. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!