Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A meghirdetett állások több,...

A meghirdetett állások több, mint 90%-a férfiaknak való nehéz fizikai munka, nőként teljesen reménytelennek érzem a helyzetem, hogy lehet így kitörni a munkanélküliségből?

Figyelt kérdés
2018. nov. 9. 12:01
1 2
 11/17 TappancsMancs ***** válasza:
74%

Itt jelöld be a Támogatott képzéseket és nézd át mit végeznél el szívesen. A támogatott képzés alatt jár egy kisebb anyagi segítség is így könnyebb elvégezni. A jelentkezés menete a következő, először regisztrálj a Munkaügyön, utána az oldalon is ahol jelentkezz a képzésre. Utána ezzel a kiválasztással még valójában vissza kell menni a Munkaügyre és ott intézik ennek a papírjait.


Ami még fontos. A weboldalon túljelentkezés van, így ha egy képzés elindul és te lemaradtál, akkor ! újra jelentkezz az oldalon! Mert nem vezetik át automatikusan a megmaradt jelentkezőket.


Kell még tudni, hogy aki nem megy át a vizsgán azok ki kell fizessék a támogatott tandíjat, ami nem kis pénz. Azért kell majd tanulni, de úgyis magadnak tanulsz.


[link]

2018. nov. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Ja és találd ki azért alaposan mit végeznél. Megfontoltan.
2018. nov. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, ezt az oldalt nem ismertem. Majd figyelem, most ahogy néztem idén logisztikai csak Budapesten várható, az nekem messze van.
2018. nov. 9. 17:36
 14/17 anonim ***** válasza:
51%

Nem Budapesten élsz, nincs végzettséged, nincs szaktudásod és nincs munkatapasztalatod.

Ezek után miért várod azt, hogy könnyen fogsz munkát találni?

Nem a hozzád hasonló munkaerőből van hiány, elhiheted.

2018. nov. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

#14

Nem tudom honnan veszed, hogy nincs végzettségem és munkatapasztalatom, mert van mindkettő. Pár hónapja lettem munkanélküli, mint fentebb írtam, tanuláson meg azért gondolkodom, mivel a végzettségemnek megfelelő állást nem igen hirdetnek, a logisztikán meg egy ideje gondolkodom, és a munkanélkülieknek szoktak lenni ingyenes tanfolyamok.

2018. nov. 9. 19:57
 16/17 anonim ***** válasza:

Melyik megyeben elsz?

Mar csak azert mert jarok sok felé, cegeknel es kb mindenhol kell az ember.

Lehet hogy mkndjuk 60%ban valoban szakmunkast kerssnek de biztos lehet talalni melot legfeljebb nem olyat amit te gondolsz magadnak. Mivel most itthon vagy ez egy jo helyzet. Hasznald ki magad fejlesztesere, van neted tanulj nyelvet stb.

2018. nov. 11. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:

Csongrád, nincs itt semmi lehetőség, max férfiaknak való nehéz fizikai munka, abból kapásból 2-3 helyet tudnék, ahol akár holnap lehetne kezdeni, de ezzel nem vagyok előrébb nőként.

Beadom olyan helyekre is, amikről úgy gondolom, hogy átmenetileg csinálnám, míg nem találok jobbat, pl áruházi kisegítőnek és eladónak is jelentkeztem, az eladónál megköszönték az önéletrajzom, a másiknál semmi.

2018. nov. 13. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!