Van innen kiút?

Figyelt kérdés
Munkanélküli lettem, világ életemben állami cégeknél dolgoztam, most próbálkozom a versenyszférába, de hiába adom be arra a munkakörre, mint amiben az elmúlt években dolgoztam, végzettségem, munkatapasztalatom megvan, viszont még csak válaszra sem méltatnak, nem igazán értem miért. Próbálkoztam hasonló és végzettséget nem igénylő munkáknál is pl. csomagoló, utóbbinál még megértem, ha elrettenti őket az irodai múlt, bár úgy gondolom, azért adom be valahova a jelentkezésem, mert elvállalnám.

2018. nov. 15. 08:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
10-es: A munkaügyiben igényelhető vállalkozási támogatáshoz milyen papírokat kell beadni? Kell üzleti terv? Ha valakinek fél év alatt nem jön be a számítása, akkor vissza kell fizetni vagy nyugodtan, következmények nélkül befejezheti a ténykedését?
2018. nov. 21. 13:40
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos semmi olyan ismeretem nincs, ami bármilyen vállalkozáshoz elegendő lenne.

Ma voltam a M.K-ban, még állást sem tudtak ajánlani, és még segélyt sem kaphatok, mert 3 éven belül egyszer már igénybe vettem.

3 hét alatt kb. 50 önéletrajzot küldözgettem el, ha be is hívnak (2 ilyen volt), marad a "jövő hétig értesítjük". Aztán semmi.

Kb. még három hét, és már ételre sem lesz pénzem...

2018. nov. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

12-es: Nekem küldtek egy "munka" ajánlatot a munkaügyiből, igaz közöm nincs hozzá, se végzettségem, se gyakorlatom, nem is tudom miből gondolta az ügyintéző, hogy ez jó lenne nekem, most mehetek utána :(

Egy másik eset, email-t kaptam az egyik helytől, ahova jelentkeztem, hogy köszönik az önéletrajzom, hamarosan felveszik velem a kapcsolatot, naivan azt hittem, hogy 1-2 nap és felhívnak, nemhogy nem hívtak, újra meghirdették az állást.

2018. nov. 22. 13:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!