Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlag munkahelyen hogy működik...

Átlag munkahelyen hogy működik a túlóra? Maradsz ha szeretnél vagy maradsz ha még másnap is állásban akarsz lenni?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hoyg egy átlag munkahelyen hogy működik a túlóráztatás?


Kedves munkatársunk, lenne egy kis túlóra szeretnél maradni? De nem baj ha nem tudsz semmi gond, csak kérdeztük....



Vagy így: túlóra. Maradsz. Nem maradsz? Jó, de akkor holnaptól be se gyere többet. Na maradsz????



Vajon melyik?


Én ahány helyen dolgoztam eddig (és voltam vagy ezer helyen) mindig az utóbbi volt.


És még annak is örülhettem ha legalább kifizették, mert volt bőven olyan hely is ahol csak túlóra volt de pénz egy szál se!!


2018. dec. 24. 10:39
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
Fusizz akkor. Az nagyon megy a magyarnak. Mindent okosban akar megoldani. Ilyen miatt ne csodálkozz semmin hogy miért vagyunk így kezelve
2018. dec. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 A kérdező kommentje:

" Ilyen miatt ne csodálkozz semmin hogy miért vagyunk így kezelve"


Az a cég amelyik 625 ft-ot fizet egy felnőtt embernek /óra az ne csodálkozzon ha fusizok mellette.. Mégis mia szarból éljek? A havi nettó szaros 100.000ből? AbbólM?

Még jó hogy fusizok.


Fizessen emberi bért és akkor majd nem lesz schwarzmeló.

2018. dec. 24. 13:53
 13/40 anonim ***** válasza:
Egy normális munkahelyen, akkor maradsz, ha akarsz (vagy látod hogy kicsit le vagy maradva a munkáddal és nincs kedved holnapra tolni). Senki nem ugrál a nyakadon. Sajnos ezekből kevés van itthon... Én most egy ilyen helyen dolgozom és összetehetem a két kezem, előtte csak kényszertúlórás helyeket sikerült kifognom mindig (még szombatokon is bevezényeltek).
2018. dec. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:

Vállalkozz, ha már ennyire megy a fusizás. Aztán csodálkoznak az emberek hogy átcseszik őket, mert a pista bá ért hozzá egy kicsit de már látta hogy csinálják aztán átköti a villanyt egy liter borért meg egy kétezresért, az meg nem számít hogy csinált egy élet és tűzveszélyes valamit, de hát fusiba megcsinálta a ház leég, pista bá meg nem is járt ott, sőt, nem is ismerik.

Szóval ne sírjon a szád, vagy csináld azt amit mondanak, vagy tanulj vállalkozz, de ne sírj

2018. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:

Olyan droid vagy hogy a kormánytól várod hogy megvédjen. Ha nem kitalált lenne a kérdés akkor már rég más helyen kéne dolgoznod, van egy rakás hely ahol többet fizetnek. Ez ennyire egyszerű.


Olvasgass ha esetleg sikerül felfognod akkor majd felszabadulsz a rabságból, ha nem akkor meg maradsz droid:

[link]

2018. dec. 24. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:

"ogy a kormánytól várod hogy megvédjen."


Maradjunk annyiban hogy ettől a korménytól én csak egy dolgot várok és semmi más: hogy megbukjon.


Én ezektől mást nem várok.

2018. dec. 24. 15:41
 17/40 A kérdező kommentje:

"Olvasgass ha esetleg sikerül felfognod akkor majd felszabadulsz a rabságból, ha nem akkor meg maradsz droid:


[link]


"


Megnéztem a linket!!


Ott olvasom:


– Nem „kell” bejönni túlórázni szombaton, – mondta határozottan a munkaadó – de akkor hétfőn se dolgozni…

– Rendben, főnök, – válaszolta még határozottabban a munkavállaló – de más se fog helyettem.

– Hm… kezdjük csak újra a beszélgetést! – bizonytalanodik el a munkaadó.



Mi a baj ezzel?

Hogy egy maszlag önáltató duma.


mert ilyen csak a mesében van.


Elbizonytalanodó a melós belengetett távozáástól bestart munkaadó? Hol van ilyen? Melyik mesében?


ha én ma elmennék napokon belül lenne 10 ember a helyemre.

Ennyi.

2018. dec. 24. 15:54
 18/40 A kérdező kommentje:

de ha annyira kőnnyű állást kapni akkor miért van ez a város kellős közepén a nagy munkaerőhiány közepette?


[link]


A hosszú sorban állást sorszámozott karszalagokkal igyekeznek megoldani

2018. dec. 24. 16:03
 19/40 A kérdező kommentje:

ja és a csúcs!!


"Ha 40 ezer órára emelnék ezt a limitet, azon mindenki nevetne, ugye? Itt a kiváló lehetőség, hogy a munkavállaló ráébredjen: nemhogy a 40 ezer vagy a 400, de a 40, sőt a 4 órán is lehet nevetni, ha valakinek már az se tetszik. Mikor, ha most nem?"



lehet nevetni. Ja, azt lehet. Meg amikor kivágnak mint a fosos macskát és mehetek közmunkásnak akkor is majd nevethetek-kínomban.


Nem, nem a nyúl viszi a puskát.

Nem, nem a cégnek van szüksége rám, hanem nekem van rá!!

Mert ő kivág engem 5 perc alatt és veszi is fel a köv madarat. De én hol találok munkát? Legalábbis olyan munkát ami nem minbért fizet? Sehol

2018. dec. 24. 16:10
 20/40 anonim ***** válasza:

Nem, nem a nyúl viszi a puskát.


Nem, nem a cégnek van szüksége rám, hanem nekem van rá!!


Mert ő kivág engem 5 perc alatt és veszi is fel a köv madarat. De én hol találok munkát? Legalábbis olyan munkát ami nem minbért fizet? Sehol


Na ez a te bajod, hogy tucat segédmunkás vagy, mert 1 percen belül pótolnak. Nekem volt olyan munkahelyem, ahol október közepén felmondtam(30 napos felmondási időm volt csak szerződés szerint) és mondtam hogy december végéig leszek. December elején még nem volt a helyemre senki és mondták hogy maradjak több pénzt kapok stb.

Pedig fizikai, kétkezi munkás vagyok én is

2018. dec. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!