Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Átlag munkahelyen hogy működik...

Átlag munkahelyen hogy működik a túlóra? Maradsz ha szeretnél vagy maradsz ha még másnap is állásban akarsz lenni?

Figyelt kérdés

Az a kérdésem hoyg egy átlag munkahelyen hogy működik a túlóráztatás?


Kedves munkatársunk, lenne egy kis túlóra szeretnél maradni? De nem baj ha nem tudsz semmi gond, csak kérdeztük....



Vagy így: túlóra. Maradsz. Nem maradsz? Jó, de akkor holnaptól be se gyere többet. Na maradsz????



Vajon melyik?


Én ahány helyen dolgoztam eddig (és voltam vagy ezer helyen) mindig az utóbbi volt.


És még annak is örülhettem ha legalább kifizették, mert volt bőven olyan hely is ahol csak túlóra volt de pénz egy szál se!!


2018. dec. 24. 10:39
1 2 3 4
 21/40 A kérdező kommentje:

Te meg prekoncepcióval élsz amire semmi alapod sincs.


Se SEGÉD se FIZIKAI munkás nem vagyok. Ezt te költötted hozzá én ilyet soha nem írtam.

2018. dec. 24. 16:47
 22/40 Koplárovics Béci ***** válasza:
0%
#4: Sorry, de te az egybites, könnyen pótolható biorobotok körébe tartozol az írásod alapján. Szóval rád az írásomnak azon része vonatkozik.
2018. dec. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:

Hát akkor áruld már el mivel foglalkozol, ha nem vagy se segéd se fizikai munkás, nettó 100-at keresel(szakmunkás minimálbér több) ergo vagy nem a szakmáddal vagy nincs is, és azt írod "Én ahány helyen dolgoztam eddig (és voltam vagy ezer helyen) mindig az utóbbi volt.".

Tehát mivel foglalkozol, Operátor vagy?

2018. dec. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 A kérdező kommentje:

Nem. Szoc üi vagyok egy közhasznú szervezetnél, ergo diplomás munkakör, ergo a 180 bruttót meg kléne kapnom (és nem kapom).


És mielőtt egy szuperokos elkezdené hogy közhasznú akkor... itt is Mt hatálya alatt működünk így ez helyből szabálytalan. És akkor mi van semmi.

Ha nem tetszik majd elmegyek.

2018. dec. 24. 17:30
 25/40 anonim ***** válasza:
Ezek szerint neked ez így tetszik, mert nem akarsz váltani.
2018. dec. 25. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 A kérdező kommentje:

" mert nem akarsz váltani."


???? Nem akarok "váltani" a még ennél is rosszabba, a szarabba. Nem megyek el 40 műszakba egy gyárba még ennyiért (se).


Jobb helyre meg mennék de oda meg nem kellek. Már csak a korom miatt se (40+).


Nemrég jelentkeztem egy céghez HR-esnek. Mindennek megfeleltem, de az állásinterjún csupa 20 éves kislány volt. Eljöttem be se mentem. Minek mentem volna. Ott én nem rúgok labdába, hiába az X diploma.


Ennyi!!!

2018. dec. 25. 10:01
 27/40 Koplárovics Béci ***** válasza:
Az "úgysem vagyok jó" hozzáállással 100%, hogy nem is fogsz váltani. Addig meg miért NE csináljanak meg veled akármit?
2018. dec. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 A kérdező kommentje:

" "úgysem vagyok jó" hozzáállással 100%, hogy nem is fogsz váltani"


A hozzáállásom olyan mint az arcom a termetem a szemem színe. Adott és kész. Olyan és olyan is marad.

HAZUGSÁG ÉS ÖNÁLTATÁS azt mondani hogy hozzáálláson változtatni lehet. Nem lehet. Aki ezt mondja hazudik.

2018. dec. 25. 10:15
 29/40 A kérdező kommentje:

"Addig meg miért NE csináljanak meg veled akármit?"


És hadd kérdezzem meg: egy munkahelyen arra megy a játék hogy nézzük meg meddig lehet szívatni a dolgozót mielőtt elmegy? Ez a cél? Na szívassuk kicsit nem megy el. Na jobban akor se megy el. Na még joban-na elment.

És akkor mi van hurrázik a főnök hogy sikerült kirejszolnia innen egy embert? (és aztán vonyíthat hogy innen mindenki elmegy)

EZ A CÉL? EZ KELL? Vagy mi???

2018. dec. 25. 10:20
 30/40 anonim ***** válasza:

A túlóra bizonyos keretek között legális, ha a munkáltató úgy gondolja. Ráadásul most a parlament 400 órára emelte.

A kérdező úgy látaom arra élvez el ha meddő vitát generál.


Ha nem tetszik egy munkahely és vele együtt a kötelezően elrendelt túlóra akkor elkezdek másik állást keresni, vagy ennek érdekében képezni magamat (piacképesen). Kérdező Te mit tettél meg azért hogy jobban fizetò állást kapj? Gyanítom, hogy a 100 kiírt provokáló kérdéseden kívül semmit se.


A többiek már egy csomó tanácsot adtak neked de te csak fikázni tudsz (semmi se jó neked). Légy szívess menj ki külföldre dolgozni! Hidd el senkinek sem fogsz hiányozni.

2018. dec. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!