Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gyermekbarát munkáltatók az...

Gyermekbarát munkáltatók az SSC-k?

Figyelt kérdés
Németet és angolt felsőfokon beszélem. De gondoljátok, hogy két kicsi gyerek mellett felvennének egy Shared Service Center-be, ha csak fél év tapasztalatot szereztem a szülés előtt? (Az egyetemet külföldön és a fél év tapasztalatot is külföldön szereztem. )

2019. febr. 9. 12:40
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Sziasztok, értem, az szuper, hogy így meg lehet oldani. Akkor megpróbálom a jelentkezést. Én is azért gondolkodtam az SSC-n, mert ugye más területen a Home Office lehetőséget nagyon nem ajánlják.
2019. febr. 12. 15:34
 12/14 anonim ***** válasza:
Azért ne éld bele magad, sajnos elég kevés helyen engedik.
2019. febr. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az SSC-kben ma már azért nem ritka állatfaj HO
2019. febr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen főnököt fogsz ki. Sajnos a legtöbb magyar ember ellenzi. Ha külföldi a főnök, azzal még jobban jársz. Engem gyes után egy osztrák pasi vett fel. Mondtam neki a interjún, hogy az előző munkahelyemen gyes után nem vettek vissza. Azt mondta nem érti, hogy ez miért lehet probléma. Van HO. Ennyi. Viszont lehet, hogy állásinterjún nem említeném meg, sokan nem nézik jó szemmel.
2019. febr. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!