Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért fizetnek sokkal többet...

Miért fizetnek sokkal többet irodai lébecolásra, mint fizikai munkáta?

Figyelt kérdés

Pl.egy HR-es is megkeres 250-300 nettót.És mit csinál?Állásinterjúkon beszélget emberekkel,meg van egy kis papírmunkája.Amúgy egy semmitérő szakma.Akárki el tudná végezni,nem tudom miért várják el hozzá a diplomát.

Egy rakodómunkás meg minimálbért kap.Pedig nehéz fizikai munka és ott rendesen kell dolgozni.



2019. febr. 15. 16:12
1 2 3 4 5
 11/41 A kérdező kommentje:
#9 miért,most mit csinál egy HR-es,ami olyan bonyolult?Én is meg tudok hallgatni pár jelentkezőt egy állásinterjún
2019. febr. 15. 17:23
 12/41 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Hajrá, csináld!

2019. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
86%

Ha meg tudod csinálni, akkor miért nem csinálod? Jelentkezz egy állásra!


Ami a menedzsereket illeti: a férjem programozó egy nagy cégnél, 6-an vannak az IT osztályon és a menedzserük keres a legjobban, pedig ő nem is IT-s. Ő irányítja a munkájukat, ővé a felelősség, hogy minden tökéletesen működjön. És érdekes, a programozók nem irigylik tőle.

2019. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
100%
Továbbra sem válaszoltad meg a kérdést, ha ilyen könnyű és ilyen jól fizet, miért nem vagy HR-es?
2019. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 anonim ***** válasza:
75%
Nem vettek fel a hr esek betanitott munkara minimalberert? :(ne aggodj majd legközelebb! Én megertem hogy szomoru vagy, de ne masd azidj, inkabb tanulj, legközelebb tutira sikerül! Szurkolok neked!
2019. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/41 anonim ***** válasza:
14%
Itt a gyakori kérdéseken ilyen sok gazdag van? Azt figyeltem meg, hogy a válaszadók többsége lenézi a melósokat, ellenben az ilyen sokat kereső HR-eseket meg bevédik itt rengetegen... Nyilvánvaló, hogy nem a csórók védik ezeket! Ilyen sok itt a gazdag?...
2019. febr. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 anonim ***** válasza:
44%

16 [link]


Nem gazdag - nem gazdag kérdése az, hogy az ember van olyan tájékozott hogy tudja, mivel járnak bizonyos munkakörök. A kérdésben az a felháborító, hogy olyanról pofázik a kérdező, amiről halvány fogalma sincs és még hamisak is az állításai. Miért is kéne megvédeni?

2019. febr. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
75%
Miért, ha valaki 250-300 ezret keres az gazdag? Nem, csak normális végzettséget szerzett, amivel normálisan keres. Semmi baj a munkásokkal, csak ne hőbörögjenek, hogy kevesebb pénzért nehezebb munkát végeznek. Ez az ő döntésük volt.
2019. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 A kérdező kommentje:
#14 Miért lennék HR-es?Rendőrtiszt akarok lenni,az a nagy álmom
2019. febr. 15. 17:44
 20/41 anonim ***** válasza:
75%
Az a HR-es nőkkel az egyik legnagyobb probléma, hogy felvételnél férfiaknál a külsőt nézik, holott megfeledkeznek ezek a HR-es csajok arról, hogy egy állásinterjú NEM randi, és a női gondolkodásukat egy kicsit ott félre kellene tenni, és NEM szimpátia alapján eldönteni, ki nyerjen felvételt egy betanított munkára, amit gyakorlatilag bárki meg tud csinálni, nem csak a jóképű férfiak...
2019. febr. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!