Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ilyen esetben mihez kezdjek?

Ilyen esetben mihez kezdjek?

Figyelt kérdés

Nincs lakasom szuleimnek koszonhetoen

Apam elbaszta a lakast. Most lakas nelkul vagyok 25 vagyok az egyetemet miatta nem tudtam kijarni.

Angolul beszelek de elegge elvagyok keseredve, hogy nincs semmim es bepanikoltam mihez kezdhetek.


Valami tanacs?

Jelenlegi munkam annyit fizet hogy kijojek belole. Lakasra nem is tudnek sporolni.

Kerlek segitsetek valami tanaccsal:(



2019. febr. 20. 10:58
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak olyan helyek, ahol szállást is adnak a munkához - pl. nyáron a Balatonon - próbálj meg ilyen helyen elhelyezkedni.

Amúgy anyukáddal mi van - Ő hol lakik?

2019. febr. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hat apu eladta a fel lakasat. Mama nem akarja ram iratni es van egy erzesem hogy a masik fele is aze a ciganye lesz aki atverte aput. Ra adasul ertekaranytalan mivel 1 millio ft volt bele irva egy + 10 millio ft os lakasra
2019. febr. 20. 11:49
 3/10 anonim ***** válasza:

Tanulj ki egy versenykepes szakmat pl informatika vagy epitoipar vagy nemtudom, es/vagy menj ki nyugatra vele de Ausztriaban szezonmunka is jol fizet 1-2 ev alatt. Ott is munkaerohiany van.


Ne busulj hogy nincs semmid, piackepes vegzettseged legyen hogy barmelyik idoben meglegyen a havi szukseglet.

2019. febr. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hat,matekbol nagyon hulye vagyok. Szezonalis munkak jol keresnek? Gondolkoztam ilyenen is. Csak nagyon meg vagyon ijedve egyetemen jo tanulo voltam. Kozep suliba is. Informatikai szakozep suliba jartam.
2019. febr. 20. 13:10
 5/10 anonim ***** válasza:
Lakásmaffiás ügy?
2019. febr. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen gondolom. Mivel sok lakasa van. Es gondolom atverte az embereket meg ilyenek.

De azert 1 000 000Ft... ezzel azert lehet valamit kezdeni? Perelni? Meg nyerheto az ugy?

2019. febr. 20. 13:35
 7/10 anonim ***** válasza:

Hogy verte át apukádat?

Próbálj kollégiumba költözni, h ki tudd járni a sulit.

2019. febr. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Kulfoldon tanultam.

Sajnos nem tudok vissza menni. Elbuktam mindent.

Hat olyan szerzodest kotottek ami nem is fedi a valosagot + ertekaranytal. Nem fizette ki a penzt sem.

2019. febr. 20. 15:39
 9/10 TappancsMancs ***** válasza:

Pert illetően menj be önkormányzathoz ingyenes jogi tanácsadásra.


Ezt a külföldi egyetemet pedig csakazértis nézd meg mit lehet tenni és befejezni. Sokszor vannak rejtett lehetőségek, de azt az egyetemmel és ott élő magyarokkal kellene megbeszélni.


Vagy nézz itt egy akár ugyanolyan szakot és végezd el és nézd meg a diákhitel dolgokat. Fontos, hogy piacképes szakot válassz! Amivel el is tudsz majd helyezkedni és rendesen fizet.


Ha egyetemen jó tanuló voltál akkor ebben az irányban is lépj tovább, ne hagyjad.

2019. febr. 20. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a biztatast rendben mindenkeppen

megnezem mit tehetek. Ott nem voltak magyarok sajnos. Keleten tanultam nem eus allam. Sajnos nem kaphattam scholarship et mivel nem vagyok ottani allampolgar ez volt a baj.

Meg eleg rasszistak is kulfoldi szempontbol. Business English volt a szakom.

Gondoljatok peres uton az 50%at vissza szerezhetem a lakasnak?

2019. febr. 20. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!