Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Aki a Docler kft-nél dolgozik,...

Aki a Docler kft-nél dolgozik, van ott még kötelező EOS Institute (felhőoszlatás meg fényterápia) tréningek?

Figyelt kérdés

pár éve voltak erről cikkek hogy van ott minden dolgozó részére kötelező(vagy erősen ajánlott) képzések,ez az EOS Institute tréning(Lengyel Sándor).

Ez még mindig kötelező?még a portásnak,vagyonőrnek is?



2019. márc. 14. 10:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
0%

Èn màs önfejlesztő klubba vagyok,de elèrtem màr szèp magas fizetèst Java programozòkènt,plusz szèp baràtnőm van, tudok fèlretenni,fejlődök a karrieremben, tesztelőből lettem senior fejlesztő.

Nem kell elhidd, de az önfejlesztès k.va jó dolog,èppen olyan embereket figyelek meg hallgatok akik sikeresek ès letettek valamit.

Legnagyobb multik alkalmaztak folyamatosan.

2019. márc. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

"Nem kell elhidd"

köszi, h megengeded, megfogadom a tanácsod :D

2019. márc. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!