Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek érdemes kimenni...

Szerintetek érdemes kimenni külföldre nekem?

Figyelt kérdés
Állami cégnél vagyok 300e + fizetéssel igaz lakás hitel van, kocsi van 8 órás munka időbe ? Nem tudom eldonteni
2019. márc. 26. 08:46
 1/7 anonim ***** válasza:

- Nyelv?

- Szakma?

- Gyakorlat?

- Indulótőke?

- Mit csinálnál és hol?

2019. márc. 26. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Angol társalgási szint. Pék , villanyszerelo. Ausztria
2019. márc. 26. 09:01
 3/7 anonim ***** válasza:
Felesleges. Miert nem tudsz megélni ekkora fizetésből ? Kinn se lesz jobb, nyakadba szeded az albérleti díjat mikozben a lakáshitelt is fizeted stb..
2019. márc. 26. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Most ezt a 300+ ezret nettóba vagy bruttóba kapod?
2019. márc. 26. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nettoba
2019. márc. 26. 12:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem érdemes. Ausztriába németül kéne tudnod, nem angolul.
2019. márc. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Így felesleges. Azt hittem, hogy komolyabb munkára mennél külföldön, nem péknek, villanyszerelőnek. Ne értsetek félre, nem tartom komolytalan munkának a pék és villanyszerelés foglalkozást, de jól keresel, íróasztalos melód van, kocsid is, laksz is vhol, felesleges kimenned így külföldre. Ha állami cégnél lennél portás, fénymásoló jóval kevesebb fizuért, akkor nyilván.


Esetleg az állami céges munkádat nem tudod használni külföldön? Ha pl. ügyintéző vagy, akkor ügyintézői munkára jelentkezhetsz? Bár így, angol társalgással nem biztos, hogy nyerő vagy, erősebb nyelvismeret kellene.

2019. márc. 26. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!