Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Éves bérnövekedés 10% felett...

Éves bérnövekedés 10% felett legalább 3 éve vagyis jó 30 %-ot nőttek a bérek? Ti ezt észrevettétek?

Figyelt kérdés

Azt olvasom a szakértők közgazdászok elemzők stb egybehangzóan állítják nagyon durva bérnövekedés volt hazánkban az elmúlt években éves szinten 10% vagy felette és ez legalább 3 éve tart, vagyis mostanra jó 30%-ot nőttek a bérek a 3 évvel ezelőttihez képest.


Ti ezt észrevettétek?

Mert legyen csak a fele igaz annak amit mondanak akkor is 15% növekedés. Az már valami LENNE ha igaz lenne.


Ti ezt észrevettétek?


mert az én bérem az elmúlt években (nem 3 év hanem több) mondjuk egy fillérrel se nőtt, nem 30%-kal.


2019. márc. 28. 12:29
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Jajj te szegeny ugy sajnállak
2019. márc. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:

Gondolom, azért végezted el a plusz képzést, mert javítani akartál a munkaerőpiaci helyzeteden, mivel az eddigi végzettségeiddel se mentél sokra. Akkor meg miért nem vizsgáltad meg, hogy mire van kereslet? Mert az, hogy egy 18 éves nem tudja, mit akar, vagy bulizni akar, és elvégez valami piacképtelenséget, azt még elnézem neki, de te gondolom, kifejezetten azért akartad elvégezni, hogy piacképes tudásod legyen, vagy nem?


A munkáltatót nem az érdekli, hogy hány diplomád van, vagy hogy mennyire roskadsz bele a munkába, hanem az, hogy mekkora értéket teremtesz és mennyire nehezen vagy pótolható.


Olyan, mint amikor megbuksz a magyar érettségin, közben meg azt hajtogatod, hogy de tanultam, de tanultam -- angolra meg törire. Senkit nem érdekel. Tudod az anyagot vagy nem?


Nehogy már valaki, aki őszintén javítani akar a munkalehetőségein és kifejezetten ezért elvégez egy szakot, ne tudjon javítani. A használhatatlannak bizonyuló BSc diplomádra épülő MSc-t végezted el, és csodálkozol, hogy ugyanúgy nem jó semmire? Vagy random generálóval választattad a szakot? Vagy direkt kiválasztottad a legtelítettebb/leghasználhatatlanabb szakmát? Vagy a szak maga jó lenne, de nincs tudásod, csak a papírod? Vagy mi a rosseb? El nem tudom képzelni...

2019. márc. 29. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 A kérdező kommentje:

"? Vagy random generálóval választattad a szakot? Vagy direkt kiválasztottad a legtelítettebb/leghasználhatatlanabb szakmát? Vagy a szak maga jó lenne, de nincs tudásod, csak a papírod? Vagy mi a rosseb? El nem tudom képzelni..."



Pedig nagyon okosnka hiszed magad és a megoldás /válasz annyira marha egyszerű de annyira....... és eszedbe se jut???


na szerinted miért épp azt az Msc-t végeztem el amit?? Na vajon mégis miért? Ötleted sincs??


Hm?


Ötleted se?

Na?

2019. márc. 29. 18:31
 44/46 anonim ***** válasza:
Egyszer már kinyögted, hogy 2x büfé és ruhatáros államigazgatási xart sem érő "diplomád" van, e mellé teljesen felesleges volt még egy könyvtáros szintű MSC-t is elvégezni.
2019. márc. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:
En nagyon sajnallak ma is sirtam miattad 2,5 órát
2019. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Nem. Szóval akkor miért azt a képzést végezted el?
2019. márc. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!