Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az embernek miből van pénze?

Az embernek miből van pénze?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalok huszonévesek története érdekelne. Én havi 250 ezret keresek petsen már régóta és soha nem tudok egyszerűen még egy olcsó használt kocsira sem gyűjteni, albérlet árak meg egekben vannak.

És nézem sok fiatalat Pesten kocsival járnak, új kocsival, meg lkás, meg barátnő stb.. És nem értem hogy honnan teremtik elő a pénzt, Új mobil új laptop, autó, akármi. Szülői segitséggel? Engem sajnos nem támogatnak, szóval tényleg igazságtalan ez és idegesítő hogy egy kocsit nem tudok venni, és nem tudok távolabbi helyekre elutazni mert állandóan kötve vagyok a buszhoz vagy a vonathoz.

ÉS csajom sincs, mert mindenki pislog áhh 26 évesen nincs kocsid felejtős.

Úgy sz.. az egész ahogy van.

26/F


2019. ápr. 16. 22:45
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
80%

- Apu adta.

- Apu benyomta jó melóba.

- Bűnöző.

- Prosti.

- Komoly diplomával, egyből jó állásban kezdett.

- Élsportoló, pénzes sportban.

- Hitel.

- Örökség.

- Külföldön melózik.

2019. ápr. 16. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
63%

Miért hiszik a férfiak, hogy a nőt érdekli az autó? Kit érdekel?

Én 250-at kapok kézhet, mégis van autóm, 100ezret félrerakok, és még nyaralni is eljárok évente. Én meg azt nem értem, más mire b.ssza el a pénzét

2019. ápr. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
74%
Pesten pont leszarják a csajok hogy van-e autód... Én közel nettó 500-at keresek és nekem sincs kocsim. Nő nélkül meg utoljára 18 évesen voltam. (Szintén 26/F).
2019. ápr. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
És mit dolgozol hogy 500 at keresel? Milyen szakterületen.
2019. ápr. 16. 23:13
 5/49 anonim ***** válasza:
85%
Elemző vagyok az egyik legnagyobb autógyár közép-európai központjában.
2019. ápr. 16. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
90%

1. Mondjuk nem más pénztárcáját figyelik.


2. Igazságtalan? Azért mert nekik van pénzzük, neked is járna?

Ez nem így működik, dolgozz meg érte.


3. Nem azért nincs csajod, mert nincs kocsid. Soha nem volt autóm, de jobbnál jobb barátnőim voltak, van most is.


Tudod már az internet korában vagyunk, baromi sok infót lehet találni neten, befektetési lehetőség, tanulási lehetőség, stb, amivel előrébb lehet lépni az életben.

2019. ápr. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
61%
200 ezer nettót keresek, gyárban dolgozom. Nincs kocsim, mégis van barátnőm. Mai világban barátnője csak annak nincs, aki azt várja, hogy csak úgy az ölébe hulljon, vagy magától felcsengessen. Aki nem foglalkozik azzal, hogy legyen, annak nem is lesz. Ilyen egyszerű. Én úgy vettem észre, hogy inkább az idősebb nők (50+) nézik azt ismerkedésnél, hogy a hapsinak már azért legyen némi egzisztenciája meg biztos állandó jövedelme, 35 éves korodig még életerős fiatalember vagy, bárhol el tudsz helyezkedni, még bárhogy alakíthatod az életed, ezt a nők is tudják. 24/F
2019. ápr. 17. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
83%
Gazdagok mindig voltak ahogy most is vannak.
2019. ápr. 17. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
65%
Normalis fizetesuk van, netto 250 semmire sem elég
2019. ápr. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
78%
Mi ez az autó mánia? Budapesten szinte nincs is értelme egy autónak. Több mint 3x annyit keresek mint te, tudnék zsebből venni szalonból újat és mégsincs.
2019. ápr. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!