Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Az embernek miből van pénze?

Az embernek miből van pénze?

Figyelt kérdés

Főleg fiatalok huszonévesek története érdekelne. Én havi 250 ezret keresek petsen már régóta és soha nem tudok egyszerűen még egy olcsó használt kocsira sem gyűjteni, albérlet árak meg egekben vannak.

És nézem sok fiatalat Pesten kocsival járnak, új kocsival, meg lkás, meg barátnő stb.. És nem értem hogy honnan teremtik elő a pénzt, Új mobil új laptop, autó, akármi. Szülői segitséggel? Engem sajnos nem támogatnak, szóval tényleg igazságtalan ez és idegesítő hogy egy kocsit nem tudok venni, és nem tudok távolabbi helyekre elutazni mert állandóan kötve vagyok a buszhoz vagy a vonathoz.

ÉS csajom sincs, mert mindenki pislog áhh 26 évesen nincs kocsid felejtős.

Úgy sz.. az egész ahogy van.

26/F


2019. ápr. 16. 22:45
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
69%

#26

Közvetlen ismerősöm ennyit kap.

Van közvetett, aki többet.


De lehet én ismerek kiemelkedő fizetésűeket. Ezen ne vitatkozzunk, és ne keverjük bele más f.. fülét :D

2019. ápr. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
83%
Van egy ismerősöd, aki többet kap. Van mégvalaki, aki ennél is többet. Sőt, le merem fogadni, hogy vannak még, akik ennél is többet. De általánosságban nem mondhatod, hogy a takarítói bér a nettó 200ezer ft körül van Budapesten, mert ez nem igaz.
2019. ápr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
83%
havonta jársz, de ilyen következtétst tudsz levonni? Grat. Én meg naponta többször járok kocsival
2019. ápr. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
56%

2018. november 15


[link]


"egy év alatt közel 20 százalékos volt a díjemelés, így a nettó 250-270 ezer forintos kereset sem ritka"


"10 ezer fős munkaerőhiány"


"ma egy főállású, napi 8 órában dolgozó bejárónő akár nettó 250-300 ezret is hazavihet havonta"

2019. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
86%

34.-nek.


Egy 8 órás BEJÁRÓNŐ, aki takarít, főz, postára megy, bevásárol, elhozza a tisztítóból a ruhát, megfürdeti a nagyit,... ,na az valóban keres ennyit. De egy takarító, még OKJ-val és gépkezelőivel sem!

2019. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:

Mint mar irtam nem Pestre kell fokent a kocsi.

És minimum Pesten a havi eletszinvonal netto 600 ezertol kezdodik.

Alberlet :200 ezer, kaja:100 ezer,szorakozas, ruha ,hobbi,,edzes akarmi :100 ezer , es akkor lehet felrerakni kulonbozo dolgokra auto, lakasra, mobil akarmi havi 200 ezret.

Ennel lejjebb keptelenseg gyujteni is, kiveve ha a csalad tamogat.

2019. ápr. 17. 11:54
 37/49 anonim ***** válasza:
89%

Ezzel van a baj:

- Alberlet :200 ezer,

- kaja:100 ezer

- szorakozas, ruha ,hobbi,,edzes akarmi :100 ezer

- es akkor lehet felrerakni kulonbozo dolgokra auto, lakasra, mobil akarmi havi 200 ezret.


Én nem költök el 200ezer albérletre, itt a városomba is drága az albérlet, 100 ezer felett van a több szobás, de eszembe nem jutna kivenni egyedül. A párommal max. garzonba költöznénk be, vagy másokkal együtt egy lakásba, ahogy több évig tettük. De szerencsére nekem már nem kell albérletre költenem


- kajára együtt költünk el kb. 100ezret, de inkább alatta


- szórákozásra, ruhára semmi esetre sem költök el havi 100 ezret. Mi a fenét veszel te? Max. 20ezret költök el szórakozásra, hobbira, mozira, étteremre


- még így is marad több mint 100ezret a nettó 250-ből, amit félrerakhatok

2019. ápr. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
73%

"- kaja:100 ezer"

LMAO

talán nem kéne mindennap michael csillagos éttermekben szórni a pénzt a szarra.


"- szorakozas, ruha ,hobbi,,edzes akarmi :100 ezer"

Jah, szal nincs pénzed, de azé szóród feleslegesen...


"- es akkor lehet felrerakni kulonbozo dolgokra auto, lakasra, mobil akarmi havi 200 ezret."

HAt jah havi 200k-t reális félrerakni telóra, gondolom veszel 2 telefont havonta? :D



Ez vagy troll post, vagy csak autista a csávó, de mind1 is, neked egyértelműen látszik miért nincs pénzed :D

2019. ápr. 17. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
50%

El lehet menni olyan albérletbe is ami csak havi 150ezer rezsivel együtt.


100ezer ft a kaja?

Írod az edzést.. Én nem tudom te mekkora darab vagy, de nekem vannak versenyző ismerőseim, akik közel sem költenek el ennyit kajára.

Én csak hobbi gyúrós vagyok a magam 175/95-ös arányaival, de nem eszem 1kg húsnál többet naponta, és a hús a drága része. Persze ha állandóan lazacot meg bélszínt eszel, akkor persze, hogy folyik a pénz.


Én nem vennék a helyedben havonta új ruhákat... Ugyanúgy lehet hordani fél év után is ugyanazt a 2-3 pár cipőt..


Troll vagy amúgy?

2019. ápr. 17. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
54%
33: Tehát szerinte sokkal jobb Bp-en a tömegközlekedéssel meg biciklivel közlekedni, mint autóval, de te azért mégis autóval jársz. Aha, értem.
2019. ápr. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!