Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 22 éves csajnak honnan van...

22 éves csajnak honnan van ennyi pénze?

Figyelt kérdés
Egy 22 éves, egyetemre járó csajnak honnan van annyi pénze, hogy beutazza a fél világot? Amúgy rendes lánynak tűnik, sokat tanul, de kicsit fura, hogy ha esetleg duális képzésben is van, honnan van pár hónap alatt ennyi pénze, hogy barátnőivel utazgasson a világban? Lehetséges valakinek, hogy ilyen fiatalon ilyen sok pénzt összeszedjen, vagy valami illegális dologba keveredtek?

2019. ápr. 21. 09:38
1 2 3 4 5
 21/47 anonim ***** válasza:
90%
Nrm kell rengetegnek lennie eleg ha csak ő az
2019. ápr. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/47 anonim ***** válasza:
79%
Én rengeteget voltam külföldön 20-onéves koromban. Nyaranta általában Olaszországban vagy Spanyolországban dolgoztam, felszolgálás, bébiszitterkedés, recepciós. Voltam 2 hónapot Monte Carlo-ban is, tanultam külföldi egyetemen ösztöndíjjal. Mikor kint voltam, mindig próbáltam minél több helyet bejárni. Nem csanáltam semmi illegálisat, nem volt gazdag pasim sem.
2019. ápr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:
91%

Csoporttársam (10/10-es fullos csaj) nevén van 1 cég, faterjától kapta 18. szülinapjára 14millió a profit évente.

Faterja mellesleg pár ezer hektáron gazdálkodik, gondolom ad a lányainak zsebpénzt rendesen :)


A csaj lovasversenyeken indul, több aranyérem, külföldi versenyekről is 100 000-es eurós díjat is nyert már.


-----


Olimpikon srác is elvolt eresztve amúgy rendesen anyagilag, nem is csodálkozott senki, hogy egymásra találtak.

2019. ápr. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:
88%

23 (már 24) hozzászólás egy nap alatt, nagyot robbant ez a téma, imádom :Đ


Egyébként meg legtöbb európai nagyvárosba már pár tízezer Ft-ért el tudsz jutni fapados járattal, ott meg keresel valami olcsó hostelt, vagy ha bevállalsz ilyen "Couch Surfing"-et még lehet ingyen is meg tudsz szállni pár éjszakára valami jófej helybelinél (nem még leszopni sem kell cserébe :Đ) Nekem is volt egy kollégám aki CouchSurfing-ezett, Ő is fogadott évente több alkalommal vendégeket a kecójában és volt is külföldön ahol így tudott szállást találni.


Szóval kicsit túl van dramatizálva ez az utazgatás, ha nincsenek luxus elvárásaid és egyébként is csak kb aludni mész be egy szállásra akkor egész olcsón is ki lehet hozni egy pár napos utazást.


Inkább az a kérdés, hogy kinek van ideje utazgatni manapság, főállás mellett évi 20-30 nap szabadsággal nyilván nem sok embernek, fiatalok, diákok jobban megengedhetik maguknak az ilyesmit.

2019. ápr. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
0%

Amugy elképesztő világban élünk. Aki eleve jómódú családba születik azzal nem lehet "versenyezni" ezzel a kapitalista világban.

Ezért van ennyi bűncselekmény meg rablások.

2019. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
93%

"Amugy elképesztő világban élünk. Aki eleve jómódú családba születik azzal nem lehet "versenyezni" ezzel a kapitalista világban."


Miért, régen a parasztok tudtak "versenyezni" a földesurakkal? A kisasszony lovagolni járt, meg táncmulatságra, a szegény lány meg kapált és súrolta a padlót.

2019. ápr. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
24%
Igen csak már nem a régi századokban élünk.Amugy mindig is voltak szegények és gazdagok. Na de mi lenne olyankor a Földdel ha mindenki egyenlő lenne, vagy "gazdagok" bár ha mindenki gazdag lenne akkor nem lenne gazdagság és termelés és szolgáltatás sem mert midnenki gazdag csak akkor már a gazdagság nem fog érni semmit.mert nem tudsz rajta mit venni, így tehát mélyről elitéelem azokat akik nem a a saját ,aguk erejéből lettek azok. ,mert akkor mindenki lehetne, csak akkor meg nem lenne, amiket irtam fentebb.
2019. ápr. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 anonim ***** válasza:
Nem ertem minek irigykedni, ha valamit jól csinál a csaj akkor tanulni kell tőle
2019. ápr. 22. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/47 anonim ***** válasza:

Azt nem lehet tanulni hogy a csaladja a gazdag. Tegyuk fel kapsz 5 milliot amit vallalkozasba fektetdz akarmi. Biztos van amit jol csinal. De penzt csak penzbol lehet csinalni. 0ft bol nem lehet esetleg vallalkozast letrehozni

Es azert ha tenyleg gazdag nem hiszem hogy 22 evesen alkalmazotti letbol az.

2019. ápr. 22. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
25%
Vagy prosti vagy kifogott magának valami gazdag csávót. Az is benne van, hogy gazdag a család, de általában az ilyen lányok épp a "munka" miatt utazgatnak annyit külföldre. Szóval az első opció tűnik a legvalószínűbbnek. 22 évesen önerőből nem lehet nagy vagyont összeszedni, hacsak nem kezdett valami forradalmi vállallkozásba évekkel ezelőtt ami bejött.
2019. ápr. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!